Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Aksesuar » Edox Class -1 Chronolady Limited Edition: 200 Limitli
  • Bizi takip edin !

Edox Class -1 Chronolady Limited Edition: 200 Limitli 

1333375354_EDOX____CLASS_1_______CHRONOLADY_ARKA_G__R__N__M__.

Bütün Class-1 saatlerine bayılan ama ölçüleri büyük gelen cesur bayan saat sevenlerimize çok güzel bir haberimiz var. Yeni  Class-1 Chronolady   çekici bir bayan versiyonu ve erkekleri kıskandıracak nitelikte.

Yeni Chronolady Limited Edition en iyisini isteyen her bayanın bileğinde muhteşem görünecek. Bu ayrıcalıklı saatin bezeline 108 adet pırlanta dizilmiştir. İnanılmaz siyah kadranı ise tam 12’de pırlantalı taşlarla parlıyor: en sportif maceracı bile bu saat de heyecanlanacak.

Ultra dakik ve güvenilir kronograf mekanizması bütün kronograf fonksiyonlarını sunarken, Class-1 efsanevi su dayanıklılığı sayesinde  derin sulara dalmaya teşvik ediyor. Bu detaylar bütün deniz tutkunu bayanların dikkatini çekecek . Bu sıra dışı saat 300 metre’ye kadar suya dayanıklı ve kasa arkasına o meşhur Class-1 pervane işlenmiştir.

Kalibre: Edox 104, Ronda 5040.D bazında, Kasası Paslanmaz çelik 316L, siyah PVD kaplama ,saatin bezeline  108 pırlanta yerleştirilmiştir; hepsi 0.756 karat, Kadranı siyah sırlanmış, parlak taşla döşenmiş göstergeler ve detaylar ,Çizilmez ve anti-reflektif (yansıtmaz) safir cam’a sahip  ,Kasa çapı: 38 mm ,Su dayanıklılığı: 300 metre / 30 ATM , Kayışı Gerçek siyah kauçuk kayış, Edox logo kabartmalı; siyah PVD kaplama toka.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display