Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Aksesuar » Favori’den Dantel Koleksiyonu
  • Bizi takip edin !

Favori’den Dantel Koleksiyonu 

1333376193_FAVOR___DANTEL_351TL

Türkiye’deki altın ve mücevher sektörünün en büyük isimlerinden biri olmayı başaran Favori, birbirinden şık koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Favori Dantel Koleksiyonu adını verdiği bu koleksiyon tıpkı bir dantel gibi altına sabırla ve emekle işlendi.

Dantel, yüzyıllardır soyluluğun, kadınsılığın, tutkunun, zerafet ve asaletin simgesi olmuştur. Yüzyıllardır Anadolu kadınlarının el emeği ve göz nuru ile ördükleri çeyizlerinin, gelinliklerinin, başörtülerinin ayrılmaz muhteşem parçaları olmuştur. Kadınlarımız dantellerinde duygularını, aşklarını, hissedip söyleyemedikleri şarkılarını, türkülerini, şiirlerini, bazen de yakınmalarını anlatmışlardır. Bu yüzden dantel Türk kültürünün ve Türk kadınının ayrılmaz zarif bir parçası olmuştur yıllar boyu.

Birçok dönemde refah, asalet ve zerafet belirtisi olarak kabul edilen dantelli giysilerin yeniden moda olmasıyla dantelin yükselişi de tekrar başladı. Sezonun son trendlerini yakından takip eden Favori’nin bu yeni koleksiyonuyla mücevherlerinizle de dantel modasından geri kalmayacaksınız. Kolyelerde taşların dantel gibi işlenmiş altınla uyumu dikkat çekerken, bileziklerde sadelikle, ince ince işlenmiş altın ağırlıklı modeller dikkat çekiyor. Yüzük ve küpelerde ise altın sanki tığla dans eder gibi…

Mücevher kadar değerli olan bir emekle ortaya çıkan dantelleri sadece kıyafetlerinizde, evinizde kullanmak istiyorsanız en yakın Favori Mağazasına uğramakta geç kalmayın. Bu koleksiyonda kendinize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display