Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Aksesuar » Kusursuzluğun Timsali Zenith Pilot
  • Bizi takip edin !

Kusursuzluğun Timsali Zenith Pilot 

Pilot Montre d Aeronef 8.320 İsviçre Frangı

Sizde hayatınızın bir döneminde pilot olmayı düşleyenlerden misiniz? O zaman Zenith’in yepyeni serisi “Pilot Serisi” tam size göre. Zenith Pilot serisi, kendini değerli hissetmek isteyenlerin yeni gözdesi. Zenith Pilot, üstün performansı ve göz alıcı tasarımıyla sadece sizi uçurmakla kalmayacak kendinizi bir pilot gibi hissetmenizi de sağlayacak.

Göklerin özgür ruhlu öncülerine hayat dolu bir övgü olan Zenith Pilot serisi saatçilik ruhuna getirilen eşsiz bir değişimi ifade ediyor. Fethedilmeyi bekleyen gökler gibi, bu eşsiz seriyi huzurlu kollarınıza bırakıyor.

Yüksek rakım, aşırı sıcaklıklar, önemli ısı değişiklikleri, motorlar ve diğer araçların yarattığı manyetik alanların tümü havacılar için ciddi tehlikeler teşkil ediyor. Dolayısıyla bir pilot saatinin kalitesi ve güvenilirliğinden ödün veremiyor. Parlak öğeler sayesinde okunma kolaylığına ilave olarak, Zenith uçuş araçları daima katı testlere tabi tutuluyor ve her zaman galibiyetle sonuçlanıyor. Pilot Doublematic’in dünya saati fonksiyonu, tüm zaman dilimlerini gösteriyor.  -30 ile +40 C° arasında değişen sıcaklıklara maruz bırakılan Zenith Pilot serisi, dayanıklılığı ile tüm dikkatleri üstüne çekiyor.

57,5 mm çapındaki titanyum kasa ve çentikli taç özelliği, pilotların eldivenlerini çıkarmadan saati kurabildiği antik havacı saatlerini andırıyor. Bağlantı kolları arasındaki 27 mm’lik aralık, tamamıyla elde dikilmiş antik deri bir kayışa eklenen son derece rafine kolların şeklini vurguluyor. Görsel olarak dengelenmiş sayaçlar saat 9 noktasında saniyeleri ve saat 3 noktasında güç rezervini gösteriyor. Estetik, geleneksel havacı saatlerindeki işlevsel yaklaşımı andırır şekilde, sadece zamanı okumayı kolaylaştırma işlevi görüyor. Etkileyici safir kristalin altında bulunan siyah kadran çemberinin kabartmalı rakamları Superluminova bloklarından yapılmış.  Ayrıca, su geçirmezlik özelliği ve manyetik istikrar ve okunabilirlik özellikleri de ön plana çıkan en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display