Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Aksesuar » Yürümek hiç bu kadar konforlu olmamıştı…
  • Bizi takip edin !

Yürümek hiç bu kadar konforlu olmamıştı… 

KangaROOS 129.90 TL.

Dünyanın ilk cepli ayakkabısı KangaROOS, fonsiyonel tasarımı, sağladığı rahatlık ile yürümeyi hayat tarzı haline getirenlerin en çok tercih ettiği markaların başında geliyor.

İdeal bir yürüyüş ayakkabısı olan KangaROOS sayesinde yeni yerleri keşfetmeyi, doğa ile baş başa kalmayı sevenler saatlerce yorulmadan yürüyebiliyor. Markanın sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan su geçirmez, ayakları soğuktan koruyan rengarenk modeller özellikle trekking için uygun seçimler sunuyor.

Esem Spor’un lisans anlaşmasıyla Türkiye’ye getirdiği KangaROOS, sağladığı konforla, doğal parkurlarda uzun yürüyüşleri sevenlere hitap ediyor. KangaROOS, cepli modelleri sayesinde ise yürüyüş yapanların parasını, anahtarını kaybetme korkusu olmadan güvenle taşımalarını da sağlıyor.

KangaROOS’un koleksiyonu sport lifestyle, outdoor ve günlük giyim ayakkabılarından oluşan renkli ve fonksiyonel tasarımlar içeriyor. KangaROOS ürünleri tüm Türkiye’de Esem Spor’un 300’ü aşkın satış noktasının yanı sıra; Ayakkabı Dünyası ile Intersports mağazalarında ve Kardium AVM’de yer alan Esem Sport mağazasında satışa sunuluyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display