Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » Annelerin Yardımcısı Wee Baby Pratik Göğüs Pompası
  • Bizi takip edin !

Annelerin Yardımcısı Wee Baby Pratik Göğüs Pompası 

Wee Baby Pratik Göğüs Pompası İmaj Görseli

Anne sütü bebeğin ilk 6 ayı için çok gerekli bir besin. Bu süreçte emzirmeye devam etmek isteyen ancak bir yandan da çalışan anneler için göğüs pompaları çok önem taşıyor. Wee Baby’nin geliştirdiği hem pratik hem de göğüste masaj etkisiyle  sağım yapabilen pratik göğüs pompası, bu dönemde annelerin yeni yardımcısı.

Uzmanlar, bebeklerin özellikle ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmesi gerektiğini söylüyor. Bu süreçte çalışan annelerin yardımına ise Wee Baby pratik göğüs pompası yetişiyor. Göğüse gelen kısmın silikon kalkanla desteklendiği  Wee Baby pratik göğüs pompası, ağrısız bir sağma sunuyor. Tek elle sağım yapma imkanı veren kolay pompa,  annelere büyük kolaylık sağlarken, pratik pompasının çekim gücü; sütün akışını hızlandırıyor.  Direkt anne sütünü içemeyen bebekler için de ideal olan Wee Baby göğüs pompası ile depolanan süt, bebeğe biberonla içirilebiliyor. Her göğüs için uygun olan Wee Baby pratik göğüs pompası, sağlığa uygun olan hammaddelerden üretiliyor.

Pratik göğüs pompasının faydaları hakkında Wee Baby şu açıklamaları yapıyor;“Eğer bebeğiniz çok erken doğmuşsa yani prematüreyse, sütünüzü pompa yardımıyla sağabilir ve kolostrum denen çok değerli sütü ona biberonla verebilirsiniz. Kolostrum doğumdan sonraki ilk günlerde üretilir, yüksek miktarda protein, vitamin, mineral içerir ve bebeğinizin bağışıklık sisteminin gelişmesi için son derece önemlidir.Yeni doğmuş bebeğiniz emmiyorsa, sütünüzü sağarak sütün kesilmesini engelleyebilir ve böylece miniğinizin anne sütü ile beslenmesini sürdürebilirsiniz. Doktorunuz aksini önermediği sürece, süt sağmaya başlamak için en uygun zaman doğumdan sonraki dört ila altı haftadır. Bu süre, bebeğinizin meme emmeye alışmış olmasını sağlayacaktır.”

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display