Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » BabyNEO bebekleri bu bahar büyükleriyle şıklık yarışında!
  • Bizi takip edin !

BabyNEO bebekleri bu bahar büyükleriyle şıklık yarışında! 

BabyNEO İmaj Görseli

Sağlıklı bebek ürünleri markası BabyNEO, özel olarak tasarladığı kot desenli bebek bezleriyle bebek modasına yeni bir boyut getiriyor. BabyNEO bebek bezlerinin yıkanabilir özelliğiyle sağlıklı olarak büyüyen bebekler şimdi de kot desenli bebek bezleri ile büyükleriyle şıklık yarışına giriyor. Nefes alabilen doğal anti-alerjik ve anti-bakteriyel microfiber kumaştan üretilen BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri, bebeklerin cildinin zarar görmesini de engelliyor.

Nazar boncuğu ve uğur böceği desenlerine kot desenini de ekleyen BabyNEO, bebeklerin sağlıklı büyümesine destek verirken, şıklıklarından da ödün verdirmiyor. Sıvı tutucu ve çevre dostu özellikleriyle de fark yaratan BabyNEO, kot desenli bebek bezleriyle bebeğinizin ilk kotuna sahip olmanızı sağlıyor. BabyNEO kot desenli bebek bezleriyle bu bahar bebekler özgürce hareket ederken çok havalı görünecekler.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde, organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.

www.babyneo.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display