Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » BABYNEO’dan yüzde 100 organik yumuşak yıkama havluları
  • Bizi takip edin !

BABYNEO’dan yüzde 100 organik yumuşak yıkama havluları 

BabyNEO Yıkama Havlusu

BabyNEO suyu çok çabuk emen yıkama havlusu ile bebekler ve anneler artık pratik ve rahat bir banyo keyfi yaşıyor. Bebeğin yıkandıktan sonra havluya sarılmasını kolaylaştıran bu şık ve kullanışlı ürün anneleri ve bebekleri düşünerek tasarlandı. BabyNEO yıkama havluları sayesinde bebeğiniz yıkanırken hem sizin üstünüz ıslanmıyor, hem de yıkama sonrasında bebeğinizi üzerinizdeki havluya sararak, rahatça kucağınıza alabiliyorsunuz.

BabyNEO yıkama havlusu işlevselliğinin yanında kullanımı da oldukça rahat ve kolay. Bebeğine banyo yaptıran anne, banyo esnasında BabyNEO yıkama havlusunu boynundan geçirip kendi üzerine takıyor ve banyo bittiği anda bebeği başka bir yere bırakmadan havlunun etek ucu kısmına bebeği rahatça yerleştiriyor. Aynı zamanda BabyNEO yıkama havlusu bebeğin yıkadıktan hemen sonra üşümesini engelliyor ve kullanılan yüzde 100 organik pamuk sayesinde güvenle kurulanmasını sağlıyor.

Bebeğine en güzelini ve en iyisini isteyen annelerin seçtiği BabyNEO ürünlerinin en büyük özelliği ise son derece kaliteli, natural pamuklar kullanılarak itina ile üretilmesidir. Bu sayede bebeklerin hassas tenlerini tahriş etmeden güvenle kullanmanızı sağlıyor. BabyNEO yıkama havlusu kendi kullanımınız için çok uygun olmakla beraber farklı ve işlevsel hediye arayanlar için de idealdir.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde, organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display