Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » Çocuğunuzun ayak sağlığını Clarks ile koruyun
  • Bizi takip edin !

Çocuğunuzun ayak sağlığını Clarks ile koruyun 

1334585799_Gorsel

Çocuğunun ayağına en uygun ayakkabıyı bulmak ve ayak gelişimine katkıda bulunacak markayı belirlemek anne-babalar için çoğunlukla zor bir durumdur. Bebeklikle birlikte tüm çocukluk evresinde anne-babalar ayakkabı alırken bazı önemli unsurlara dikkat etmelidir. Bebeklerin emekleme aşamasından, ayağa kalkıp yürümeye başladığı döneme, yürümenin gelişmesinden okul öncesi ve sonrası evreye kadar tüm adımlarda çocukların ayak gelişimine göre seçim yapılmalıdır. Dünyanın önde gelen ayakkabı markası Clarks, işte tam bu noktada devreye girerek anne-babalara, çocuklarının gereksinimini karşılayacak birbirinden özel ayakkabılar sunuyor.

Çocukların ayak sağlığına uygun ayakkabılar geliştiren Clarks’a göre, çocuklar için en doğru numarayı ve ayakkabıyı bulmanın yanı sıra ayakları sağlıklı tutmak da büyük önem taşıyor. Özellikle bebeklik döneminde bebeklerin ayaklarına tam uymayan ayakkabılar kemiklerin doğal gelişimini engellediği gibi sağlık problemlerine yol açıyor, hatta geç yürümeye bile neden olabiliyor. Clarks, kullandığı anti-mikrobiyel AGION teknolojisi ile bebeğinizin ayak sağlığını koruyarak erken yürümesine destek olurken, ürünlerinde bulunan büyüme odacıklı uçlar ile de ayak gelişimi sırasında oluşabilen hareket yeteneğini yitirme riskini ortadan kaldırıyor.

Yakın zamanda yapılan araştırmalara göre, her 100 çocuktan 28’ine standart genişlikteki ayakkabılar uygunluk gösteriyor. Clarks, dört farklı ayakkabı genişliği yanında yarım numaralar da öneriyor. Böylelikle anne-babalar çocuğunun ayağına en uygun bedeni seçebiliyor. Clarks’ın bebek ve çocuk koleksiyonu, sağlıklı ayağın nefes alma ve korunma ihtiyacını göz önünde bulundurarak üst yüzü deriden veya diğer iyi kalite malzemelerden imal ediliyor. Clarks, 23 Nisan’a özel Palladium ve BuYaka AVM mağazalarında 1 alana 2.si %50 indirim sunuyor. Akbatı AVM’nin düzenleyeceği etkinliklerde de 20TL değerindeki hediye çeki ile çocukların bayramını kutlayarak çocuklarının ayak sağlığına önem veren anne-babaları bu özel koleksiyonu görmek için mağazalarına davet ediyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display