Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » Doğal Yıkanabilir Bebek Bezleri BabyNEO’da!
  • Bizi takip edin !

Doğal Yıkanabilir Bebek Bezleri BabyNEO’da! 

BabyNEO

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği ‘Yeni Nesil Yıkanılabilir Bebek Bezleri’, BabyNEO ile Türkiye’de. BabyNEO, doğal microfiber yapısıyla hem bebek sağlığını koruyor hem de aile bütçesine zarar vermiyor. Tüm dünyada son birkaç yıldır bir fenomene dönüşen ve gün geçtikçe kullanımı artan yıkanabilen bebek bezleri, Türkiye’de BabyNEO farkıyla tüketiciye sunuluyor. BabyNEO yıkanılabilir bebek bezleri, kullan at bebek bezleri ile karşılaştırıldığında çok daha sağlıklı ve sıvı tutucu özellikli pamuk iç yüzeyi ile de çok daha doğal.

Ekolojik, Çevre Dostu ve Doğal

Tamamı Türkiye’de üretilen BabyNEO yıkanılabilir bebek bezinin iç ve dış yüzeyi, doğal ve ekolojik mikrofiberden üretiliyor ve bebeğinizin cildinde pişik ve tahrişin oluşmasını engelliyor.  Kullan-at bezlere göre daha ekonomik ve sağlıklı olan yıkanılabilir yeni nesil bezler, bebeklere doğumundan itibaren en iyi korumayı ve maksimum rahatlığı sağlıyor.

BabyNEO, yüzde yüz ekolojik ve doğal yapısıyla kullan-at bezlere oranla daha az atık oluşturması ile çevreyi korurken, aile bütçesine de katkıda bulunuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display