Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » mOmma ile eğlenceli beslenme saatleri
  • Bizi takip edin !

mOmma ile eğlenceli beslenme saatleri 

warm plate orange

Bebekler için özel olarak tasarlanan mOmma beslenme ürünleri, pratik, rengarenk, eğlenceli ve güvenli tasarımları ile dikkat çekiyor. Beslenme saatlerini bebekler için eğlenceye dönüştüren mOmma tabak ve kaşığı, hijyenik ve güvenli tasarımları ile annelerin de işlerini kolaylaştırıyor.

mOmma Tabağı: Tıpası ve tabağın altındaki kaydırmaz malzemesi ile çok güvenli olan tabağın üzerindeki özel delikten sıcak su konularak, öğün boyunca yemeğin ısısı korunabiliyor. Tabağın altındaki kaydırmaz malzebe ve stabil yapısı devrilmelere karşı ekstra güvenlik sağlıyor.  İki bölmeye sahip olan tabak, bebeğinize farklı tatlar sunma imkanı sağlıyor.

mOmma Kaşığı: Yuvarlak ergonomik yapısı sayesinde bebeklerin minik ellerinin kolayca tutabilmesi için özel tasarlanan momma kaşığı, yumuşak materyali sayesinde biberondan kaşık kullanımına geçişi kolaylaştırıyor. Hacıyatmaz özelliğiyle kaşığın üst kısmı hiçbir zaman yüzeylerle temas etmeyerek hijyen sağlarken, mOmma kaşığın hareketli tasarımı beslenme saatlerini eğlenceli bir oyuna dönüştürüyor. Kaşığın dışarıda kullanıma uygun olan özel kapağı  aynı zamanda, annenin daha kolay kullanımı için ikincil bir sap olarak da kullanılabiliyor.

Sadece bebeklere değil annelere de beslenme saatlerini eğlenceli bir oyuna dönüştüren mOmma tabak 32.50 TL, kaşık ise 14,90 TL satış fiyatıyla bebek mağazalarından alınılabilir.

spoon orange

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display