Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Beko’dan yeni bir “akıllı çözüm” daha: Ankastre fırınlarda ilk “Oleofobik nano kaplama teknolojisi”
  • Bizi takip edin !

Beko’dan yeni bir “akıllı çözüm” daha: Ankastre fırınlarda ilk “Oleofobik nano kaplama teknolojisi” 

BEKO_FIRIN

Beko, “oleofobik nano kaplama” teknolojisi ile ankastre fırınların iç cam kapaklarının kire dayanıklı olmasını ve tek harekette kolayca temizlenebilmesini sağlıyor. Beko markasının akıllı çözümler bulma ve yenilikçi Ar-Ge anlayışının somut bir ürünü olan bu teknoloji, aynı zamanda alanında bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Beko, böylece fırın temizliğini çok daha kolay hale getiriyor. “Oleofobik nano kaplama” teknolojisi sayesinde yaklaşık her 20 pişirme sonrasında fırın kapağı, yumuşak bir temizleyici ve bir parça bez ile temizlendiği takdirde; fırın camı parlaklığını ve temiz görünüşünü yıllarca koruyabiliyor

Zamanla fırın kapağında biriken yağ lekelerine karşı geliştirilen “oleofobik nano kaplama teknolojisi”ne sahip Beko fırınları, tüketicileri temizlemesi zor kirleri ovalama zahmetinden kurtarıyor. Bu yeni uygulama, para ve zamandan tasarruf sağlarken, tüketiciler pahalı ve ağır temizleyiciler kullanmak yerine, fırın kapağını temizlemek için minimum zaman harcıyor.

Fırınlarda ağır temizleyicilerin kullanılması ve yoğun ovalama zaman zaman cam fırın kapaklarına zarar verebiliyor. Beko ankastre fırın grubunda uygulanan “oleofobik nano kaplama” teknolojisi bu tahribatı ortadan kaldırarak fırın camlarının ömrünü uzatıyor.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display