Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Bosch kombilere şimdi farklı bir pencereden bakın
  • Bizi takip edin !

Bosch kombilere şimdi farklı bir pencereden bakın 

Blippar_A3_poster copy

Bosch kalitesiyle uzun yıllar güvenle kullanılan ve düşük yakıt tüketimleriyle önemli ölçüde tasarruf sağlayan kombiler, şimdi yepyeni bir dijital platformda karşımıza çıkıyor. Bosch kombiler artık her zaman her yerden ulaşılabilir oluyor.

Nasıl mı? Dünyaca ünlü ve ülkemizde de giderek yaygınlaşan Blippar uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek görseli taratarak Bosch ısı sistemleri uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Bosch ile buluşacağınız yeni bir dijital platform

Markalarla özel ilişki kurma fırsatı veren Blippar mobil uygulamasını kullanarak, siz de Bosch kombiler hakkında detaylı bilgi sahibi olurken, Bosch Termoteknik Bayi ve Servislerine kolayca ulaşabilecek, Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabileceksiniz.

Bosch kombi kullanıcıları, Blippar uygulaması sayesinde hava koşullarına göre kombilerini ayarlamalarına yardımcı olacak çok önemli bilgilere de buradan ulaşabilecek. Uygulama ayrıca, tüm Bosch kombi modellerini online olarak görüntüleyip ürün bilgilerine ulaşılmasını sağlıyor.

Blippar nasıl çalışıyor?

Dünyanın mobil ve tablet için geliştirilen ilk görüntü tanıma platformu olan Blippar, Apple Store ve Google Play’den indirilerek yükleniyor. Uygulama açıldığında kamera doğrudan aktif hale geliyor. Kullanıcının yapması gereken tek şey ise kamerayı merak ettiği bir nesneye doğru tutmak ve Blipp’lemek.

Blippar_A3_poster copy

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display