Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Gaggenau 200 havalandırma serisine üç yeni model eklendi
  • Bizi takip edin !

Gaggenau 200 havalandırma serisine üç yeni model eklendi 

Gaggenau_04_Ventilation_200_series_02

Gaggenau, çeşitli tasarım ve genişliklere sahip üç yeni havalandırma modeli ile 200 havalandırma serisinin yelpazesini genişletiyor. Yeni tasarlanan kenar emme yağ filtreli AW 250, AI 240, AW 240/241 ile AI/AW 230 ada ve duvar tipi davlumbazlar, yüksek performansları ve verimlilikleriyle göze çarpıyor. Son derece kolay kurulan ve kolaylıkla  kullanılabilen Gaggenau 200 havalandırma serisi zevke ve mutfak dizaynına göre Gaggenau’nun tüm ocakları ve diğer ürünleri ile kombine edilebilen büyük bir model yelpazesine sahip.

Geleneksel havalandırma çözümleri uzmanı Gaggenau, en yeni teknoloji ile üstün işlevselliği bir araya getiriyor. 200 havalandırma serisi, klasik kutu ve merdiven şeklindeki davlumbazlar veya eğik davlumbazlar olmak üzere, çeşitli dizayn seçenekleri sunuyor. Seri, bunun ötesinde, coanda etkili AI/AW 280/281 ada ve duvar tipi davlumbazlar ile AH 900/AH 250/AF 280 yassı davlumbazları da kapsıyor. Seri, Vario 200 serisi pişirme cihazlarıyla ideal bir kombinasyonu oluşturan bir tekne havalandırması ile tamamlanıyor.

Konfor ve yüksek işlevsellik

Kolay ve sezgisel olarak kullanılabilen yeni ada ve duvar tipi davlumbazların bakımları da çok kolay. Tüm fonksiyonlar, sensör tuşları üzerinden etkinleştirilebiliyor. Yeni filtre teknolojisi, yağların güvenilir bir şekilde filtrede kalmasını sağlıyor. Alt yüzleri tamamen paslanmaz çelik malzemeye sahip kenar emme yağ filtreleri, kolayca sökülüp, bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor. Yemek buharı, etkin bir şekilde emiliyor. Aktif karbonlu ve çok seyrek değiştirilmesi gereken, bacanın üzerine oturtulabilen bir hava dolaşımı modülü de yenilikler arasında yer alıyor. Bu modül sayesinde, kokular, % 95 oranında azaltılabiliyor. Modülün gücü, ihtiyaca göre üç kademeli olarak ayarlanabilirken, ek olarak seçilebilen bir yoğun kademe, on dakika sonra daha önce seçilen güç kademesine geri dönüyor. Modül, tamamen pişirilen yemeğe yoğunlaşılabilmesi amacıyla, otomatik çalışma modunda da kullanılabiliyor. Havalandırma sistemi, otomatik çalışma modunda, gücü, oluşan yemek buharına göre otomatik olarak kontrol ediyor. Ocağı optimum düzeyde aydınlatan LED ışığı, modül açılıp, kapatılırken, yumuşakça azalıp, çoğalıyor. LED ışığı, istendiğinde, elle de kısılabiliyor.

Kolay projelendirme ve kurulum

200 havalandırma serisine ait AW 250, AI 240, AW 240/241 ve AI/AW 230 havalandırma modelleri, entegre bir fan, basit montaj ve teslimat kapsamında bulunan standart bir baca sayesinde, kolayca projelendirilip, kurulabiliyor. Her türlü havalandırmayı, sadece birkaç el hareketiyle atık hava çözümünden, hava dolaşımı çözümüne dönüştürme işini, bacanın üzerine oturtulan bir hava dolaşım modülü üstleniyor. Bu özellik sayesinde, bir atık hava borusunun kullanılmasına gerek kalmıyor.

Gaggenau_03_Ventilation_200_series_02

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display