Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Gaggenau’dan fırın fonksiyonlu mikrodalga: BM 270
  • Bizi takip edin !

Gaggenau’dan fırın fonksiyonlu mikrodalga: BM 270 

1334049646_01_Gaggenau_Combi_microwave_oven1

Gaggenau’nun kompakt ölçülere ve 36 litre fırın hacmine sahip olan fırın fonksiyonlu mikrodalga cihazı BM 270, sadece mikrodalga olarak kullanılabildiği gibi fırın, ızgara olarak ve ayrıca, mikrodalga güç kademeleri ile kombine edilebilen ısıtma yöntemlerinde de kullanılabiliyor. Üç farklı çalışma modu, birbiri ardına programlanabiliyor. Kolay ve sezgisel kontrol, dijital saat ve temel ayar menüsüne sahip LCD fonksiyon göstergesi üzerinden gerçekleşiyor. Arzu edilmesi halinde, kullanımla ilgili ek bilgiler, bir bilgi düğmesine basılarak alınabiliyor. Fırın fonksiyonlu mikrodalga cihazı, Ekim ayından itibaren tüketicilerle buluşacak.

Maksimum düzeyde çok yönlü

90 ile 1000 Watt arasında beş farklı güç kademesine sahip olan mikrodalga modu, donmuş gıdaları zarar vermeden eritebiliyor, eritme sonrası pişirmeye devam edebiliyor veya yemekleri çok hızlı bir biçimde ısıtabiliyor. Gerek düşük kademede gerek maksimum güçte, ızgara yapılan besinlerin her tarafının eşit oranlı kızarması, üç yoğunluk kademesi ve maksimum 2000 Watt güce sahip olan bir ızgara plakası tarafından sağlanıyor. Fırın, 40°C ve 100°C ile 250°C arasında sıcak hava, 100°C ile 250°C arasında sıcak havayla ızgara ve 100°C ile 250°C arasında sıcak hava dolaşımlı ızgara olmak üzere üç farklı ısıtma yöntemiyle çalışıyor. Bu özellikler sayesinde klasik fırınlamadan, ızgara yapmaya kadar her şey mümkün oluyor. Isıtma yöntemleri, 600, 360, 180 ve 90 Watt mikrodalga güç kademeleriyle istendiği şekilde kombine edilebiliyor. Gaggenau BM 270, bu özellikleriyle klasik bir fırının avantajlarını, bir mikrodalga cihazın avantajlarıyla birleştiriyor.

Mükemmel tasarım

Gaggenau, portföyünü, yeni fırın fonksiyonlu mikrodalga cihazı ile 200 fırın serisinin tasarımına sahip yeni bir cihazla genişletiyor. Kompakt cihaz, cam arkası paslanmaz çelik veya alüminyum veya antrasit baskılı olarak tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Cihazın, büyük göstergeli kullanım modülü ve kontrol düğmesi ile gözetleme camı da yine 200 serisi fırınların tasarımına sahip. Gerek ısıtma çekmecesinin üzerinde gerek fırın ve ısıtma çekmecesi ile birlikte üçlü bir kombinasyon, gerekse 45 cm yüksekliğindeki cihazlar ve buharlı fırın veya buharsız fırın ve tam otomatik espresso makineleri ile birlikte yan yana bir kombinasyon gibi, görsel açıdan çok çarpıcı, çok sayıda kombinasyon mümkün olabiliyor. Yeni 200 serisi fırın dizaynına sahip fırın fonksiyonlu mikrodalga, çok çeşitli kullanım olanaklarının yanı sıra görsel açıdan harika kombinasyon olanakları da sunuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display