Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Hoover AQUAVISION teknolojisi ile çamaşır kurutma makinelerinde yaratıcı çözümler sunuyor
  • Bizi takip edin !

Hoover AQUAVISION teknolojisi ile çamaşır kurutma makinelerinde yaratıcı çözümler sunuyor 

HOOVER AQUAVISION TEKNOLOJİLİ KURUTMA MAKİNESİ

Hoover, yenilikçi teknolojileri ve yaratıcı tasarım çözümleri ile geliştirdiği geniş kapasiteli, ergonomik kullanımlı, yüksek enerji verimliliğine sahip modelleriyle  kurutma makinelerindeki iddiasını sürdürüyor.

Kurutma Makinesi alarak çamaşır kurutma derdine son vermek isteyenler Hoover’in birbirinden özel seçeneklere sahip kurutma makinelerini  699 TL’den başlayan fiyatlarla Hoover bayilerinde bulabiliyor.

Hoover Aquavision Teknolojisi

Hoover’in geliştirdiği Aquavision teknolojili DYH 9913 NA 1X kurutma makinesi sunduğu yaratıcı çözümler ile çamaşırları kurutmak hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

Kolay Erişilebilen Ergonomik Su Tankı

Dünya’da ilk olarak Hoover tarafından geliştirilen ve patenti Hoover’e ait olana Aquavision teknolojili DYH 9913 NA 1X   kurutma makinesiyle çamaşırları kurutmak sorun olmaktan çıkıyor.  Kurutma makinelerindeki ağır ve büyük su haznelerinin yerini, çok farklı bir tasarımla kapak içerisine yerleştirilen, kolay taşınabilir su tankı alıyor.

Sadece Hoover Aquavision teknolojisine sahip kurutma makinelerinde yer alan cam kapağa entegre ergonomik saplı su tankı, kullanıcısının biriken suyu görerek,  kolayca taşımasını ve boşaltmasını sağlıyor ve bu işlemler program yarıda kesilmeden yapılabiliyor. Ayrıca biriken suyun kireçsiz olması sebebi ile yoğun kullanımlarda bile su tankı her zaman saydam kalıyor.

Styrene Acrylonitrile türünden çok güçlü bir plastik malzemeden üretilen Hoover Aquavision  su tankı,  çizilmelere dayanıklı  ve yüksek sıcaklıklara karşı dirençli özellikleri yanısıra dengeli yapısı sayesinde dökülmeleri de önlüyor.

Biriken Suyun Tekrar Kullanımı ile Yılda 800 litre Su Tasarrufu

Biriken su kireçsiz olduğu için yoğun kullanımlarda bile su tankı her zaman saydam kalıyor. Su tankında her kurutmada biriken 5 litreye yakın su, ütü ve yer temizliğinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Doğayı da önemseyen böyle bir kulanım şekli ile her bir makineden yılda  800 litre su tasarrufu elde edilebiliyor.

9 kg.lık Kapasite, 19 Program Seçeneği

Aquavision’lı DYH 9913 NA 1X kurutma makinesi, 9 kilogramlık kapasitesi ile kalabalık aileler ve toplu çamaşırlar ile birlikte yorgan gibi büyük parçalar için ideal bir tercih.  Ayrıca 19 program seçeneği, 24 saate kadar gecikmeli başlatma seçeneği ve geri sayım göstergesiyle kullanıcısının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Akrilik/ sentetik seçeneği ile çamaşırlar daha az yıpranıyor ve kırışık önleyici seçenek sayesinde çamaşırları zahmetsiz bir ütüye hazırlıyor.

Yeni Infinity ve Inox Tambur

Hoover tarafından geliştirilen Infinity teknolojisi ile  tambura çarpmalar sonucu oluşabilecek kumaş yıpranmaları tarihe karışıyor. Tamburdaki haznenin yüzeyinde eğimli paletlerle kombine edilen yarım kürecikler şeklinde delikli setler, çamaşırlar üzerinde canlandırıcı masaj etkisi yaratarak kumaşlara ömür katıyor.

Yüksek Enerji Verimliliği

DYH 9913 NA1X  ısı pompalı kurutma makinesi A-40%  enerji verimliliği ile hem etkili hem doğa dostu bir seçenek.Isı pompalı tüm Hoover kurutma makineleri standart kurutuculara oranla %40’a varan yüksek enerji verimliği sağlar. Yoğunlaştırmalı kurutma makineleri ile karşılaştırıldığında kutruma esnasında %25 daha az sıcaklık ile kurutma verimliliği sağlandığı için giysileri de özenle koruyor.

Resim 1 / 4

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display