Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Hotpoint’in eşsiz tasarımı siyahla buluştu!
  • Bizi takip edin !

Hotpoint’in eşsiz tasarımı siyahla buluştu! 

80729-FKQ637 J(K) HA S

İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint’in ocak fırın ve davlumbazdan oluşan yeni Blackline ankastre serisi ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin çizgilerini taşıyor. Siyahın asaletini yansıtan ve fonksiyonel özellikleriyle de fark yaratan Hotpoint Blackline ankastre serisi şık tasarımıyla mutfaklara hava katıyor. Tüketiciler hem mutfaklarında hem de sofralarında göz dolduruyor.
İtalyan tasarımı ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle öne çıkan Hotpoint, ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin çizgilerinin hakim olduğu Blackline serisi ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor. Siyahın asaletini yansıtan yeni Hotpoint Blackline ankastre serisiyle mutfakların havasını değiştiriyor.
Serideki Touch Control elektronik kontrol düğmelerine sahip Hotpoint davlumbaz, tüketicilerin davlumbazı kolaylıkla kullanmasını sağlıyor ve estetik bir görünüm sunuyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen filtresiyle temizliği kolaylaştıran Hotpoint davlumbazlar 3 kademeli güç ayarı sayesinde etkin bir havalandırma sağlıyor.
Yeni Blackline serisinde her ihtiyaca uygun 6 farklı pişirme programına sahip siyah cam tasarımlı multifonksiyonel fırın da tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bu yeni fırın Dual Flow Hava Sirkülasyon Sistemi sayesinde havayı fırının her noktasına eşit şekilde yayarak kusursuz yemekler sunuyor. Serinin bir diğer ürünü siyah kristal cam yüzeyli Hotpoint ocak ise sahip olduğu Gaz Emniyet Sistemi’yle yemek taştığında ya da ocak kendiliğinden söndüğünde gazı otomatik olarak kesiyor.Tek elle elektronik ateşleme sistemi sayesinde ise maksimum güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

83743-TD 640 BK HAT
Indesit Company Hakkında
Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2012 yılında “2,9 milyar Avro” satış rakamına ulaştı. Indesit Company İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye’deki 8 sanayi bölgesinde 16 bin çalışanıyla hizmet veriyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint ve Scholtes oluşturuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display