Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Indesit’ten çamaşır yıkamada devrim: Tek Tuşla Yıkama!
  • Bizi takip edin !

Indesit’ten çamaşır yıkamada devrim: Tek Tuşla Yıkama! 

Crowner-TR_FINAL

Indesit, yeni Innex çamaşır makineleriyle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Indesit, Ar-Ge çalışmaları sonrasında erkeklerin bile kolayca kullanabileceği tek tuşla yıkama işlemini başlatan bir çamaşır makinesi üretti.

Çamaşırda Innex Devrimi: 2 saniye-1 tuş- 0 problem

Çamaşır yıkamada devrim yaratan yeni Innex çamaşır makinelerinin Push & Wash (Bas ve Yıka) Teknolojisi sayesinde tüketiciler sadece 2 saniye boyunca tek bir tuşa basarak kolayca çamaşır yıkama konforuna 0 “sıfır” problemle sahip oluyor. “2-1-0 Push & Wash” mesajıyla tüketicilere sunulan ve erkeklerin bile kolaylıkla çamaşır yıkayabileceğini vurgulanan Innex çamaşır makineleri sayesinde çamaşır yıkamak sadece kadınların işi olmaktan çıkıyor.

Tüketicilerin çamaşırları makineye rahatça yerleştirmelerini sağlayan 48,5 cm’lik çapıyla piyasadaki en büyük kapağa sahip olan yeni Innex çamaşır makineleri, dünyanın en hızlı tazeleme programıyla çamaşırları sadece 9 dakikada yeniliyor; 30 ve 60 dakikada ise  tertemiz çamaşırlar sunuyor. Farklı tipteki zorlu lekelerden tamamen kurtulmak için geliştirilen 3 ayrı leke çıkarma seçeneğine sahip Innex, aynı zamanda spor kıyafetlere özel 4 farklı yıkama programı (Spor Light, Spor Ayakkabı, Spor Kiti, Eşofman) da sunuyor.

“Sadece elde yıkayınız” etiketli yünlüleri bile güvenle yıkayan Woolmark Gold sertifikalı yeni Innex çamaşır makineleri, beyazlatıcı eklenerek gerçekleştirilen yeni “Beyazlatma Programı” sayesinde göz alıcı beyazlar garanti ediyor. Ayrıca Koku Giderme Programı’yla kızartma ve sigara gibi inatçı kötü kokuları tamamen yok ediyor.

Indesit Company Hakkında

Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2012 yılında “2,9 milyar Avro” satış rakamına ulaştı. Indesit Company İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye’deki 8 sanayi bölgesinde 16 bin çalışanıyla hizmet veriyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint ve Scholtes oluşturuyor.

 82655-XWE91483X S-TK

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display