Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » LG Pratik Kapı (Door-in Door) buzdolabı, yiyecekleri özel bir bölümde saklayarak tazeliğini koruyor
  • Bizi takip edin !

LG Pratik Kapı (Door-in Door) buzdolabı, yiyecekleri özel bir bölümde saklayarak tazeliğini koruyor 

LG_Pratik Kapi_ Buzdolabi_1

Yaz aylarının gelmesi ve sıcakların başlamasıyla içecek tüketme ihtiyacı da artmaya başladı. Gün içinde serinlemek ve susuzluğunuzu gidermek için sık sık buzdolabının başına gidiyorsanız LG Electronics’in Pratik Kapı (Door-in Door) buzdolabı (GR-S632GSRB) ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Bu çok özel dört kapılı LG buzdolabı, içeceklere ayrı bir kapıdan erişim verirken hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de içecekleri farklı bir yerde koruyarak pratik kullanım sunuyor.

LG’nin Pratik Kapı buzdolabında kullanıcılar kapakta bulunan tuşa bastıklarında buzdolabının ana kapısından ayrı bir kapıyla gıdalara erişebiliyor. Akıllı tasarım sayesinde buzdolabının içinde yeni bir alan yaratılmış oluyor. Bu durum kullanıcıya kolaylık sağlarken yiyeceklerin sağlıklı şekilde kalmasına olanak tanıyor. LG inovatif teknolojili buzdolabıyla sağlıklı yaşam konseptine katkı sağlıyor.

LG Electronics Beyaz Eşya ve Bayi Destek Direktörü Sehyun Yang, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “LG, tüketicilere kullanım kolaylığı sağlayan, aynı zamanda yiyecekleri daha uzun süre taze tutan buzdolapları üretmeye devam edecek. Doğal yaşam koşullarını hızla tüketmeye başladığımız bu dönemlerde, teknoloji üreten şirketler olarak sağlıklı yaşam koseptine destek olmalıyız. Biz de Pratik Kapı gibi özel buzdolaplarımızla bu yaklaşımı devam ettiriyoruz.”

LG_Pratik Kapi_Buzdolabi_2

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display