Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Profilo BD3057W3SN NoFrost kombi buzdolabı ile mutfakların havası değişiyor
  • Bizi takip edin !

Profilo BD3057W3SN NoFrost kombi buzdolabı ile mutfakların havası değişiyor 

1337009138_Profilo_BD3057W3SN_acik

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, mutfak dekorasyonuna yeni bir anlayış getiren, cam kapılı NoFrost kombi soğutucusunu tüketicilerin beğenisine sundu. Yeni Profilo BD3057W3SN NoFrost kombi buzdolabı mutfaklarda fark yaratacak ve değer katacak, tasarım harikası cam bir kapağa sahip. Beyaz rengi ve estetik görünümü ile evlerin karakterini yansıtan dekorasyonları tamamlayan buzdolabı, ileri teknolojisi ve üstün özellikleri ile de dikkat çekiyor.

A ++ enerji sınıfındaki, yeni cam kapaklı NoFrost kombi  buzdolabı A sınıfından yüzde 40 daha az enerji tüketiyor ve aile bütçesine önemli bir katkı sağlarken çevreyi de düşünüyor.

Tazelik Profilo buzdolabı ile güvence altında!

Profilo buzdolaplarında bulunan  “HydroPlus” çekmecesinde saklanan sebze ve meyveler nem ve vitaminlerini koruyarak normal buzdolaplarındaki sebze çekmecelerine oranla iki kat daha uzun süre tazelik sunuyor.ChillerPlus bölümü ise buzdolabının diğer bölümlerinden daha düşük sıcaklığa  sahip olduğu için özellikle et, balık, yumurtalı yemekler gibi hassas günlük kullanım için düşünülen besinlerin 2 kat daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlıyor. Ayrıca bu bölümde tüm şarküteri ürünleri de daha uzun süre saklanabiliyor. ChillerPlus bölümü özellikle sıcak yaz aylarında içeceklerin çok çabuk soğutulması için de ideal bir ortam sunuyor. Böylece Profilo buzdolaplarında hassas korunması gereken tüm  yiyecekler ve sebzeler – meyveler için onların daha iyi koşullarda saklanmasına yardımcı olan özel bölümler yaratılmış oluyor.

Yeni Profilo BD3057W3SN buzdolabı, 505 litrelik geniş hacmi ile önemli bir kullanım kolaylığı ve konfor sağlıyor. Kullanıcısına geniş bir kullanım alanı sunan yeni ürünümüz elektronik kontrolü sayesinden Eko Modu, Tatil Modu gibi birçok hayatı kolaylaştıran ekstra özelliğe sahip. Ömür boyu dayanıklı olan ve çevreci LED aydınlatma buzdolabının sağladığı konforu artıran diğer özellikleri.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display