Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Ekim 18, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Profilo’nun yeni ocağı ile 5 yemeği aynı anda pişirin!
  • Bizi takip edin !

Profilo’nun yeni ocağı ile 5 yemeği aynı anda pişirin! 

1318580716_OCA753YUKSEK

Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik üstün teknolojili ürünleri en yalın haliyle sunan Profilo, sofralarınızı ziyafete dönüştürecek 5 gözlü yeni tasarımlı ocağı OCA753 ile sizi hayal ettiğiniz mutfaklara kavuşturuyor.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yeni tasarımlı güçlü wok ocağı da bulunan 5 gözlü yeni ocak modeli OCA 753 ile sofraları ziyafete dönüştürmede en büyük yardımcınız olacak!

Yeni OCA753 kullanışlı tasarımı, biri  wok ocak gözü olmak üzere 1 güçlü, 2 normal ve 1 ekonomik olmak üzere 5 gözü ile yemek pişirmeyi keyifli bir hale dönüştürüyor.  Üstün güvenlikli OCA753 gaz emniyeti ile güvenliği ön planda tutarken düğmeden otomatik ateşleme özelliği ile de kullanım kolaylığı sunuyor. Çelik ocak ızgarası kolayca temizlenen OCA753, titiz hanımların hayatını kolaylaştırırken,  yemek pişirmeyi de keyifli bir hale getiriyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display