Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Samsung Akıllı Teknoloji ile sunulan Gala Bulaşık Makinesi ailenizin yeni üyesi
  • Bizi takip edin !

Samsung Akıllı Teknoloji ile sunulan Gala Bulaşık Makinesi ailenizin yeni üyesi 

1339397158_Samsung_Gala

Yaz aylarının gelmesi ve okulların tatil olması ile birlikte evlerde yaşam daha da hareketleniyor. Bulaşıkların da artmasıyla annelerin mutfaktaki en pratik yardımcısı bulaşık makinelerinin önemi bir kez daha anlaşılıyor. Samsung’un yeni akıllı bulaşık makinesi Gala; üstün yıkama performansı ve esnek kullanım alanıyla hayatı kolaylaştırırken enerji ve su tasarrufu da sağlıyor.

Gala bulaşık makinesinin üstün performansı en inatçı yağ lekelerini çıkartırken bu sayede bulaşıkların makine öncesi elde yıkanmasına da gerek kalmıyor. Çevre dostu Eco Dry kurutma teknolojisi, nemi absorbe eden malzemelerin kullanımı ile daha yüksek performans ve daha az enerji tüketimi sağlıyor.

AB enerji standartlarına göre A+ enerji sınıfına sahip Samsung Gala bulaşık makinesi üstün performansının yanı sıra esnek kullanım alanıyla da dikkat çekiyor. Makinenin yüksek iç hacmi sayesinde 36 cm yüksekliğindeki bulaşıklar üst rafın çıkmasına gerek kalmadan rahatlıkla yıkanabiliyor.

Gala Bulaşık Makinesi 13 kişilik yıkama kapasitesi, esnek rafları ve daha yüksek iç hacmiyle bir kerede daha fazla bulaşık yıkama imkânı sağlıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display