Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Samsung akıllı teknolojiyi yemeklere taşıyor, mutfaklarda yer açıyor
  • Bizi takip edin !

Samsung akıllı teknolojiyi yemeklere taşıyor, mutfaklarda yer açıyor 

1331128835_Otable_gorsel_3

Samsung, seramik ve cam teknolojisini akıllı dizaynla buluşturduğu taşınabilir indüksiyonlu ocak O’table teknolojiye lezzet katıyor, akıllı teknolojisi ile enerji tasarrufu sağlıyor.

“En iyi ürün tasarım ödüllü” O’table hem çekici hem pratik

Dünyanın ilk renkli portatif indüksiyonlu ocağı olan O’table; sezgisel dokunmatik kontrol paneli, yenilikçi ürün tasarımı, kolay ara yüzü, 3.4kg ağırlık ve 56.6 mm inceliğe sahip taşınabilir boyutları ile 2012 IF Tasarım ödüllerinde en iyi ürün tasarım ödülünün sahibi oldu.

Akıllı Teknolojiyle bütünleşen dikkat çekici dizayn

Taşınabilir ve ufak boyutuyla mutfaklarda yer açan, kullanıcılara yemek yaparken büyük bir rahatlık ve kullanım kolaylığı sunan Samsung indüksiyonlu ocak O’table akıllı teknolojiyi tasarımla buluşturuyor.

O’table’in mavi, kırmızı, yeşil, siyah ve beyaz olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle sunulan renkli seramik camı mutfakların dekoruna ayrı bir hava katarken sahip olduğu yüksek ısı rezistans ile yemeklerin sıcaklığı uzun süre muhafaza ediliyor.

O’table ile yemek yapmak hem keyifli hem güvenli

İndüksiyonlu O’table, özel sensörleri sayesinde üstüne konulan tencereyi anında algılar. Pişirme sırasında ısıyı yalnızca tencerenintabanıyla sınırlı tutar ve sadece istenen bölgeyi ısıtarak  enerji tasarrufu  sağlar. Ayrıca ocak yüzeyini ısıtmadığı için kolayca temizlenir. O’table’ın, LED aydınlatmalı dokunmatik kontrol paneli sayesinde pişirme ısısı otomatik olarak ayarlanarak pişirme, kaynatma ve ısıtma işlemleri hazır olduğunda  kullanıcıya uyarı verir.

Akıllı teknolojiyi mutfaklara taşıyan O’table; sahip olduğu üstün güvenlik sistemiyle de evlerde oluşabilecek kazaları önlüyor. O’table, yemeklerin taşmasını engelleyen güvenli kapatma sistemi ve çocuk kilidi ile kullanıcılarına kendilerini her zaman emniyette hissettirir.

O’table ile sosyal ortamlarda yemek pişirmek daha keyifli hale gelecek

Portatif özelliğiyle her yere kolaylıkla taşınabilen Samsung O’table arkadaşlarınızı ağırladığınız eğlenceli zamanlarda, yemek pişirmeyi daha da keyifli hale getiriyor.

 

Samsung Electronics Co., Ltd. Hakkında

Samsung Electronics Co., Ltd. Yarı iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri sektörlerinin dünya çapında öncü şirketlerinden biridir. 2010 senesinde gerçekleştirdiği 135.8 milyar USD’lık konsolide satışları, dünya çapında 68 ülkede, 206 ofiste görev yapmakta olan yaklaşık 190.500 çalışanı ile şirket dokuz bağımsız ana iş biriminden oluşmaktadır: Görüntüleme Cihazları, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Dijital Cihazlar, BT Çözümleri, Dijital Görüntüleme Sistemleri, Sistem LSI ve LCD. Bir dizi ekonomik, çevresel ve sosyal kritere göre sektörde öncü olan performansı ile tanınan Samsung Electronics, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi 2011’de dünyanın en sürdürülebilir teknoloji şirketi oldu. . Daha ayrıntılı bilgiye www.samsung.com ’dan ulaşılabilir.

Samsung Beyaz Hakkında

Samsung Beyaz, günlük ev işlerinin karmaşasını ortadan kaldıran yenilikçi ve akıllı ürünler geliştirmeyi misyon ediniyor. Tüketicilerin en önemli ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerini her gittiği ülkede yerelleştiren Samsung Beyaz, son tasarım trendlerini incelemek ve ürün tasarımlarının tüketicilerin zevklerine hitap edecek şekilde geliştirilmesini sağlamak amacıyla son olarak Londra ve Milano’da iki yeni tasarım merkezi açtı. Böylece Samsung’un dünyada farklı noktalarda tasarım merkezilerinin sayısı yediye yükselmiş oldu. 61 ülkede faaliyet gösteren ve dünyadaki fabrika sayısını her geçen sene attıran Samsung Beyaz bu sene Polonya’da kurduğu yeni fabrika ile beyaz eşya fabrika sayısını dünya çapında yediye yukseltti. Samsung Electronics’in beyaz eşya üretimi yaptığı diğer ülkeler; Meksika, Tayland, Malezya, Hindistan, Çin ve Kore.

 

Samsung Beyaz’ın Tarihçesi:

1972: Buzdolabı pazarına girdi.

1974: Klima ve Çamaşır Makinesi pazarına girdi.

1978: RobotSüpürge pazarına girdi.

1979: Mikrodalga pazarına girdi.

1997: Dünyada ilk kez gardırop tipi buzdolabı için Twin Cooling System’i geliştirdi.

1998: Dünyada ilk kez gardırop tipi buzdolabı için iç dizayn opsiyonunu geliştirdi.

2000: Dünyanın ilk dijital çamaşır makinesini geliştirdi.

2003: Dünyanın ilk kez Silver Wash teknolojisini geliştirdi.

2005: Dünyanın ilk 4 kapılı buzdolabını geliştirdi.

2008: Dünyanın en geniş gardırop tipi buzdolabını geliştirdi.

2010: Dünyanın en az enerji ve su tüketen çamaşır makinesini geliştirdi.

2011: Türkiye’ye özel teknolojisi ve boyutları olan ilk buzdolabını geliştirdi.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display