Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » SİMFER’den A+ sınıfı derin donduruculara zarif tasarım
  • Bizi takip edin !

SİMFER’den A+ sınıfı derin donduruculara zarif tasarım 

1339136903_2508_acik

Mutfak ürünlerinde Türkiye’nin yurt dışındaki gururu olan Simfer, ürün yelpazesini geliştirmeye devam ediyor.  Soğutma alanına yenilikçi ürünleri ile iddialı bir giriş yapan Simfer, şimdi de yepyeni ürünü derin dondurucu ile yiyecekleri ilk günkü tazeliğinde koruyor. Simfer’in elektrik sarfiyatını en aza indiren A+ sınıfı ürünü derin dondurucular,  tasarrufun yanı sıra tasarımlarındaki zarafetle de ön plana çıkıyor.

Farklı boyutlarda üç değişik seçeneği bulunan Simfer Derin Dondurucular, benzerleri arasından şık çizgileriyle ayrılırken, dikey tasarımı sayesinde mutfaklarda hiç yer kaplamıyor. Gizli kulpları, şeffaf kapak rafları ve geniş iç hacmi ile dikkat çeken Simfer derin dondurucularıyla yiyecekler 12 ay boyunca tazeliğini koruyor.

Simfer Derin Dondurucu ailesinden BZ 2508, dört bölmesi, şeffaf raf kapakları, A+ Enerji sınıfı olması, 80 litrelik dondurucu hacmi, dört yıldızı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.  Simfer Derin Dondurucu ailesinin diğer ürünleri olan DD 2801, şık tasarımı, yedi çekmecesi, A enerji sınıfı özelliği, 175 cm boyu, dört yıldızlı dondurucu özelliği, gizli kulp ve şeffaf çekmeceli ve DD 2802, A+ enerji sınıfı, altı adet çekmecesi, 144 cm boyu, şeffaf çekmece rafları, gizli kulpları, şık tasarımı ve dört yıldızlı dondurucu özelliği ile tüketiciye sunuluyor. Diğer A+ sınıfı modeli DD 2509 ise 3 dondurucu bölmesinin de 2 çekmece 1 geniş flape kapak ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display