Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » SubZero ve Wolf markası yetenekli ve tecrübeli ellerin dokunuşuyla şekilleniyor
  • Bizi takip edin !

SubZero ve Wolf markası yetenekli ve tecrübeli ellerin dokunuşuyla şekilleniyor 

DualFuel_48_Contemp

Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlayarak müşterilerine yaşam kalitesi sunan SubZero ve Wolf’un ürünleri Amerika’da el işçiliği ile üretilip her bir ürün detaylı testlere tabi tutuluyor. NASA ile birlikte geliştirdiği özel hava temizleme sistemi sayesinde cihaz içerisindeki kötü kokular, etilen gazı, bakteri, virüs ve küfler 20 dakika içinde yok oluyor.

Mutfak ekipmanları uzmanı…

Tek buzdolabında iki farklı motorun bulunduğu Subzero buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu ve soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Soğutucuların iç panellerde plastik yerine tamamı paslanmayan alüminyum ve dış panellerde 3 mm paslanmaz çelik kullanılıyor. Bu soğutucuları, gıdaların yapısını ve lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Wolf pişirme cihazlarının en belirgin özelliği ise çift fan sistemidir. Bu sistem sayesinde yemeklerin bütün kısımları aynı derecede pişiyor. Enerji tasarrufunun öncelikle mutfakta başlaması gerektiğine inanan marka, akıllı cihaz teknolojisi ile mutfaklarda fark edilir düzeyde enerji tasarrufu da sağlıyor.

Sub-Zero ve Wolf Hakkında: 1950’lerin ortasında ilk ankastre buzdolapları üreten Sub-Zero, mutfaklara uyumlu modelleri ile dizayn ve estetik anlayışını tamamen değiştirmiştir. Sub-Zero firmasının Mart 2000 yılında Wolf markasını bünyesine katması ile birlikte, uluslararası ve yerel markette faaliyet gösteren mutfak tasarımcıları “en anlamlı marka buluşması” olduğu konusunda görüş birliğine vardılar. Sub-Zero markası bir mutfağı mutfak yapan tüm seçeneklerin üstünde bir marka iken, Wolf, bir mutfağın sahip olabileceği tüm fonksiyonların bünyesinde barındırıyor. 70 yılı aşkın bir süredir Wolf, restoranlar ve oteller için pişirme cihazları üreten bir markadır. Bugün Sub-Zero ailesinin bir üyesi olan Wolf, cihaz üretiminde profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir. Amerikan menşeli Sub-Zero ve Wolf Markalarını Türk Tüketicisi ile buluşturan Enkay Group, beyaz eşya sektöründeki tecrübesi ile kalite ve işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Mutfakların tasarımına uyumu için Sub-Zero Wolf ekibi mimarlarla sinerji yaratarak çalışır.

INTERNATIONAL IMAGE 32A (1)

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display