Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Yenilikçi klima devi Daikin, dünyanın ilk split kliması Ururu Sarara’yı tüketicilerle buluşturuyor
  • Bizi takip edin !

Yenilikçi klima devi Daikin, dünyanın ilk split kliması Ururu Sarara’yı tüketicilerle buluşturuyor 

1339169211_Daikin_gorsel_

Japon klima devi Daikin, benzersiz bir sisteme sahip olan Ururu Sarara’yla iklimlendirme sektörüne bir yenilik daha katıyor. Hava temizleyicilerinde kullandığı yenilikçi teknolojiyle havayı dış ve iç ünite olmak üzere iki aşamada temizleyen Ururu Sarara, havayı temizlemekle kalmayıp aynı zamanda nemlendiriyor.

Ururu Sarara, egzoz gazları gibi istenmeyen kokuları dış ünitede, sigara dumanı ve yemek kokularını ise iç ünitede temizliyor. Toz ve polen filtreleri ve fotokatalitik hava temizleme filtresi ile havayı temizleyen Ururu Sarara, Flash Streamer teknolojisiyle olası formaldehit, virüs ve mantar kalıntılarını da gidererek sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor ve bedenimizin ihtiyaç duyduğu ideal ortamı yaratıyor.

Taze hava ile buluşturan ilk konut tipi klima

Ururu Sarara, klasik klimaların aksine, havayı isteğe göre ayarlayıp üfleyerek, ortamın havasını kısa sürede taze hava ile besleyebilen ilk konut tipi klima sistemi olma özelliğini taşıyor.

Yenilikçi teknolojiyle üretilen Ururu Sarara, gelen havayı ısıtma ve soğutma kaygısı olmaksızın istenilen dereceye getirirken hava sirkülasyonunun tam ve doğru şekilde yapılmasını sağlıyor.

Havayı nemlendirerek dengeli şekilde ısıtıyor

Su haznesi olmadan çalışan ve nemlendirilen havanın eşit şekilde dağılmasını sağlayan Ururu Sarara, diğer nemlendiricilerden farklı olarak, iç ortam havzasındaki nem oranını düşürürken, soğuk kuru hava ile sıcak havayı karıştırarak oda sıcaklığını koruyor. Sıcaklığı, havayı ve nem oranını kontrol eden Ururu Sarara her mevsim için uygun.

Küf oluşumuna son

İlklere öncülük eden Japon klima devi Daikin, klima endüstrisinde bir ilk olan küf şoklama özelliği ile küf oluşumunu önlüyor. Urura Sarara, nem seviyesinin aniden düşürülmesini ve 3 saat boyunca bu şekilde tutulmasını sağlayarak küfleri uzak tutuyor.

Enerji tasarrufu

Uyguladığı özel teknikler sayesinde 5,0’ın üzerinde enerji performans değerlerine sahip olan Ururu Sarara, Ekonomik Tasarım İlkesi’ni benimseyerek beş kilowatt soğutma veya ısıtma kapasitesi sağlamak için yalnızca bir kilowatt enerji üretiyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display