Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Bingo Fresh, yepyeni kokuları ve ambalajları ile “Tüm Yüzeyler İçin En Güzeli” olmaya geliyor
  • Bizi takip edin !

Bingo Fresh, yepyeni kokuları ve ambalajları ile “Tüm Yüzeyler İçin En Güzeli” olmaya geliyor 

Hazal Kaya

Bingo, Türk kadınının yüzey temizleyici deterjanlar konusunda en büyük beklentisinin koku ve ambalaj olmasını dikkate alarak yepyeni bir ürün serisi üretti. Yeni ambalajı ve özel formülündeki farklı kokuları ile beğeni toplayacak olan Bingo Fresh Serisi, evinin dört bir tarafını da parfüm kokusunun sarmasını isteyen kadınların tek tercihi olacak.

“Tüm Yüzeyler İçin En Güzeli” sloganıyla reklam yüzü Hazal Kaya ile lanse edilen Bingo Fresh Serisi, ambalajları üzerinde yer alan kabartmalı çiçek desenleri ve çiçek desenli kapağı ile formülündeki muhteşem kokuyu yansıtıyor.

Bingo Fresh Pembe Düşler, Bingo Fresh Mutlu Yuvam, Bingo Fresh Lovely, Bingo Fresh Star ve Bingo Fresh Lavanta Çiçekleri olmak üzere her zevke ve ihtiyaca hitap eden çeşitleriyle Bingo, eviniz için aradığınızın “en iyisi” olacak.

Kadınların ev temizliği konusunda vazgeçilmezi olan çiçek kokularının bir şişeye sığdırıldığı Bingo Fresh Pembe Düşler, muhteşem çiçek kokusu ile evlerinizi sarıp sarmalayacak.

Kadınların vazgeçilmezi haline gelen, deterjan sektöründeki tek koku Bingo Fresh Mutlu Yuvam, eşsiz kokusu ile kalpleri fethederken sizi çocukluğunuza götürüp mis gibi bebek kokusunu evinize getirecek.

Bingo’nun çamaşırlarınızda tanıştığınız gerçek parfüm etkisi şimdi de yüzey temizleyici Bingo Fresh Lovely olarak kadınların gözdesi haline geliyor.

Yıldızların Işıltılı Dünyasından esinlenilerek tasarlanan Bingo Fresh Star ise iddialı ambalajı ve muhteşem kokusu ile tüm evleri saracak.

Lavantanın vazgeçilmeyen büyüleyici kokusunubarındıran Bingo Fresh Lavanta Çiçekleri evlerinizi lavanta bahçelerine dönüştürürken, lavanta tutkunlarına farkını kolayca hissettirecek.

Türkiye’nin her yerinden satın alabileceğiniz Bingo Fresh Serisi’ndeki ürünlerin 1 Lt. boyuna 2.69 TL’ye, 3 Lt. boyuna 5.99 TL’ye, kokusuna doyamayan kadınlar için özel üretilen Pembe Düşler ürününün 6 Lt. boyuna ise 11.99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bingo ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için www.bingo.com.tr adresini, www.facebook.com/bingoturkiye ve twitter.com/BingoTurkiye sosyal medya adreslerini  ziyaret edebilirsiniz. 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display