Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Geberit Gömme Rezervuar ile banyonuzda zarif bir görünüm
  • Bizi takip edin !

Geberit Gömme Rezervuar ile banyonuzda zarif bir görünüm 

Geberit Gömme Rezervuar İmaj

137 yıllık tecrübenin ürünü Geberit gömme rezervuarlar, yenilikçi ve akıllı tasarımları ile duvar içine gömülen yapısıyla banyonuzdaki yaşam alanını artırırken dış yüzeyde de estetik bir görünüm sunuyor.

Geberit yenilikçi vizyonu ile su tasarrufunda getirdiği yenilikler ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. İki kademeli mekanizma artık 3 L / 6 L yerine 3 L / 4,5 Litre ile de deşarj yapabiliyor. Bu özelliğe sahip dizayn serisi Geberit gömme rezervuar modelleri, daha fazla su tasarrufu sağlayarak hem sizin ekonominize hem de çevreye daha duyarlı davranıyor. Ayrıca  gürültü azaltma ve yangından korunma için en yüksek gerekliliklerini yerine getirerek, kalite ve güvenliği Geberit gömme rezervuarları ile sağlamanızı kaçınılmaz kılıyor.

Her Zevke Uygun Dizayn Tip Kumanda Kapakları

Geberit dizayn serisi kumanda kapakları, günümüzde banyoların modernize edilmesi için önemli bir rol oynuyor ve banyonuzdaki tarzınızı belirleyen değişik dizayn, renk ve yüzey tiplerine yönelik zengin renk alternatiflilerine sahip kumanda kapakları sunuyor. Üstelik ince zevklerin yansıdığı gömme rezervuarlar, Geberit tarafında 10 yıl garanti kapsamında.

Geberit Dizayn Serisi kapakların uygulama örnekleri arasında birbirinden farklı detay çizgileri ve kendilerine özgü tasarımları yer alıyor. Sigma serisine ait birçok renk ve model Geberit dizayn tipi kumanda kapakları konseptinde yer alıyor. Ayrıntılı bilgi için www.geberit.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display