Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Geberit’ten Banyolarda Üstün Yenilik!
  • Bizi takip edin !

Geberit’ten Banyolarda Üstün Yenilik! 

Geberit DuoFresh İmaj Görseli

İsviçre’nin rezervuar sistemlerinde lider markası GEBERIT, sunduğu inovatif ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Yenilikçi koku giderme sistemine sahip GEBERIT DuoFresh ile istenmeyen kötü kokular klozet içinden emilerek, kokudan arındırılıyor ve ortama tertemiz bir hava salınımı sağlanıyor.

İsviçre’nin yenilikçi markası GEBERIT, rezarvuar sistemlerinde çığır açan teknolojisi ile ürettiği yepyeni DuoFresh’i kullanıcılarının beğenisine sunuyor. İstenmeyen kokuları klozet taşının içinden emerek, kokudan arındırıp tekrar ortama verme özelliğine sahip Geberit DuoFresh gömme rezervuar, inovatif özellikleri ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Enerji Tasarruflu Akıllı Tasarım

Geberit DuoFresh’in enerji tasarruflu koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor. Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava ortama geri veriliyor.  İster otomatik olarak 10 dakika içinde kapanan, isterseniz de manuel olarak kapatabileceğiniz sistem, sizi yormadan banyonuzda temiz hava akışının kontrollü şekilde dağılmasını sağlıyor. Banyolarda kötü kokudan arınmak için banyoyu havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh, bu sayede enerji tasarrufu da sağlıyor.

Birçok klozet ile uyumlu Geberit DuoFresh gömme rezervuar ile hem banyonuzda taze havayı hissedin, hem de enerji tasarrufu sağlayın. Ayrıntılı bilgi için www.geberit.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display