Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Göz alıcı bir aydınlanma çağına tanık olun: “PHILIPS LIVING AMBIANCE”
  • Bizi takip edin !

Göz alıcı bir aydınlanma çağına tanık olun: “PHILIPS LIVING AMBIANCE” 

1315572668_Ambiance_Accessories_1

Philips, ev yaşamını yenilikçi aydınlatma çözümleriyle keyifli hale getirmeye devam ediyor. “Philips LivingAmbiance” LED tabanlı aydınlatma çözümleri, geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanlarını yeniden dekore etmek isteyenleri, renkli ışıklarla sınırsız bir görsel şölene davet ediyor.

“LivingAmbiance” konsepti, beyaz ve renkli ışıkların her türlü kombinasyonunu tek sistemde yönetme fikri üzerine tasarlandı. Kullanıcılar, sistemin uzaktan kumandasıyla her bir üniteyi bağımsız olarak ayarlayabiliyor ya da birden fazla üniteye aynı anda kumanda edilebiliyor. Ayrıca kablosuz iletişim çözümleri sayesinde, bu esnek kullanım oldukça uygun maliyetlerle elde ediliyor.

Serinin en yeni üyesi “LivingColors Bloom”, açan bir çiçekten alınan ilhamla tasarlandı. Kompakt tasarımlı “LivingColors Bloom”, bulunduğu her ortama mükemmel uyum sağlayarak, kullanıcılara evlerindeki her alanı seçtikleri herhangi bir renkle aydınlatma imkanı sunuyor. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandada yer alan renk çarkına dokunarak, ortam ışığını sınırsız renk seçenekleriyle dilediğinizce değiştirmek. Romantik, eğlenceli ya da sakin… Gerisi ruh halinize kalmış.

Yeni “CandleLights” ve “SpotOns” da IFA sürecinde tanıtılan ürünler arasındaydı. Şık tasarımlarının yanı sıra, ışığı özgürce ve dilediğiniz yere kolayca yerleştirme özgürlüğü de sunan dekoratif ve işlevsel ışıklar, yaşam alanınızda bambaşka bir hava yaratıyor. Artık klasik mumlarla vedalaşabilirsiniz. Açık alevli, eriyen ve duman çıkaran mumlara oranla çok güvenli bir alternatif sunan CandleLights serisi, birinci sınıf cam ve Philips’in patentli LED teknolojisi kullanılarak tasarlandı

Genişleyen SpotOn serisi de ev kullanımı için en ideal çözümleri yaratmış gibi görünüyor. Philips SpotOn LED, çift taraflı bandı sayesinde istenilen yere yapıştırılarak kolayca monte ediliyor. Işığa ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanılabilen Philips SpotOn LED, hareket sensörü sayesinde otomotik olarak açılıp kapanabiliyor. Pille çalışan özel tasarımlı bu ürün, minyatür yapısı ve parlak beyaz ışığı ile dikkat çekiyor. LED teknolojisi ve hareket sensörü sayesinde de uzun yıllar kullanıma imkan veriyor ve elektrik kesintilerinde eşyalarınızı ararken etkili bir çözüm sunuyor. Gelişmiş ışık sensörü, SpotOns’un yalnızca karanlıkta yanmasını sağlıyor ki bu da son derece verimli ve uzun bir kullanım süresi anlamına geliyor. Tüm Philips SpotOn ürünlerinde olduğu gibi, yeni SpotOn da parlak beyaz ışık vermenin yanı sıra, ayarlanabilir parlaklığa ve ihtiyacınız olan noktaya yönlendirebilme özgürlüğünü sağlayan, 360 derece dönebilme özelliğine sahip.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display