Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Neo-Neon Şerit LED’le Estetik Aydınlatma
  • Bizi takip edin !

Neo-Neon Şerit LED’le Estetik Aydınlatma 

Neo-Neon Şerit LED 3

Tamamen esnek ve bükülebilir materyalden yapılan Neo-Neon Şerit LED, istenen boyutlarda kesilerek iç ve dış mekanlarda estetik bir aydınlatma sağlıyor. Neo-Neon Şerit LED sağladığı maksimum ışık verimiyle iç mimari ve dekorasyon ışıklandırmaları için mükemmel bir tercih.

Dış mekan uygulamaları, dekoratif ve gizli aydınlatma sistemlerinde kullanılan Neo-Neon Şerit LED, tek renk ve farklı renk seçenekleriyle de mekanın atmosferine uygun aydınlatma sağlıyor. Tarihi binaların dış cephe aydınlatmalarında, alışveriş merkezlerinde ve ev dekorasyonunda özellikle tercih edilen Neo-Neon Şerit LED, aydınlatmaya estetik katıyor.

Yüzde 100 Esneklik

Esnek ve bükülebilir özelliğiyle rahat bir uygulama imkanı sunan Neo-Neon Şerit LED, istenilen boyutlarda kesilebiliyor. Neo-Neon Şerit LED’in kendinden yapışkanlı yapısı, kolay montaj imkanı sunuyor.

Klasik floresan sistemlerin kolay arızalanabilir yapısı, yüksek tavanlarda Şerit LED’lerin kullanımını yaygınlaştırıyor. Neo-Neon Şerit LED, Cold Catot ve floresan sistemlerin yerine kolayca uygulanabildiği için özellikle iç mimarlar tarafından tercih ediliyor.

Maksimum ışık verimi sunan Neo-Neon Şerit LED, düşük enerji sarfiyatı ve çevreye dost yapısıyla etrafımızı aydınlatırken, dünyamızın da korunmasına yardımcı oluyor.

 

TEKNİK BİLGİ

Işık Kaynağı : 3528 SMD LED
Çalışma Gerilimi : 240V DC
Güç Tüketimi : 2.67W/M
LED Adedi : 40 LED/MT
Minimum Kesim Uzunluğu : 1.8M
Maksimum Besleme Uzunluğu : 144M (1,6’likconvertör ile)
Ambalaj : 99M/Rulo
Koruma Sınıfı : IP65
Işık Rengi : WW (sıcak beyaz)

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display