Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Vintage ve Patchwork Halılar ile evinizde doğal yaşama ayak basın
  • Bizi takip edin !

Vintage ve Patchwork Halılar ile evinizde doğal yaşama ayak basın 

1334832605_Gorsel_3

Son yılların hem stili hem de geri dönüşüm felsefesine uygunluğu ile en gözde dekorasyon ürünlerini vintage ve patcwork halılar oluşturuyor. Mobilya, dekorasyon ve tasarıma dair evinizi ilgilendiren pek çok ürünü bir arada sunan private shopping sitesi perabulvari.com ‘da Mayıs ayına özel dünyanın en ünlü markalarının patchwork ve vintage halıları yüzde 50’ye varan indirimler ile satışa sunuluyor. Mayıs ayı bitmeden evinize patcwork ve vintage tarzını getirin.

İnternetten alışveriş tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de giderek yaygınlaşıyor. E-ticaret pazarında öne çıkan ‘Private Shopping’ de artık sadece tüketiciler için değil üreticiler ve tedarikçiler için de önemli satış kanalları arasında yerini aldı. İşte, büyümesini hız kesmeden sürdüren bu alanda son günlerde adından sıkça söz ettiren yeni bir adres var: perabulvari.com. Ev ve lezzete dair herşeyi ortak tutkuları olarak gören bir ekibin kuruluşunda rol oynadığı perabulvari.com, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunma mottosu ile tüketicilerin karşısına çıktı. Sitenin “Esinlen” bölümünde ise ünlü isimler evinize bu ay alacağınız çiçeğin tasarımını nasıl yapacağınızdan, aldığınız tablonun nasıl asılacağına dair dekorasyona dair onlarca ipucu paylaşılıyor.

“En hesaplı dekorasyon sırrı”

Geçtiğimiz aylarda Haremlique ve Selamlique markalarının yaratıcısı Caroline Koç tarafından “en hesaplı dekorasyon sırrı” olarak gösterilen perabulvari.com bugüne kadar dekorasyona dair dünya markalarına ait birbirinden farklı koleksiyonları şaşırtıcı indirim oranları satışa sundu. Mayıs ayında patchwork ve vintage halı koleksiyonları ile perabulvari.com e-ticarete yeni bir soluk getirecek.

Halıdaki iddiasını  vintage ve patchwork ile ortaya koyacak

“Halı perabulvari.com ‘dan alınır” sözü sizi şimdilik şaşırtıyor olabilir. Ancak bu alanda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekibin özenle araştırıp seçtiği halı koleksiyonları perabulvari.com’a misafir olmaya başladı.  İlk elden yüksek sayılarda alım yaparak ürünlerini yarı fiyatına ve hatta çoğu zaman daha da uygun fiyatlar ile tüketiciyle buluşturan perabulvari.com dekorasyon konusundaki en büyük yardımcınız olacak. Son yıllarda hem stili hem de geri dönüşüm felsefesine uygunluğu ile en gözde halılar vintage ve patchwork koleksiyonları.  Bu konuda New York’taki ABC Carpet Home’a kadar dünyanın en ünlü halı mağazalarına halı tedariği yapan Türkiye’nin en büyük halı ihracatçısı ICA  Halı’nın patchwork ve vintage koleksiyonu exclusive olarak sadece perabulvari.com’da yüzde 50’ye varan indirimler ile satışa sunulacak. Mayıs ayı bitmeden bu özel koleksiyon ile tanışmayı ihmal etmeyin.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display