Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Mart 25, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Dekorasyon » Yeni Papia Decor Peçete ile damaklardan önce göze hitap edeceksiniz…
  • Bizi takip edin !

Yeni Papia Decor Peçete ile damaklardan önce göze hitap edeceksiniz… 

papia_yenidecor

Her zevke hitap etme iddiası ile renklenen Papia Decor Peçete, sofralarınızın tarzına uygun 8 ayrı deseni ile çay kahve sohbetlerinde, özel davetlerinizde ve günlük sofralarınızda fark yaratacak.

Papia Decor Peçete tarzınızı sofralara yansıtacak…

Sofrasını güzelleştirirken, desenlerden vazgeçemeyenler için özel tasarımla üretilen Papia Decor Peçeteler’in, yemek takımlarınıza ve sofranızda kullanacağınız objelere uygun desen ve renk seçenekleri mevcut. Gül Bahçesi, Romantik Kırmızı, Dantel, English Style, Ottoman, Küpe, Leopar ve Altın Kalp desenlerinden oluşan yeni Papia Decor Peçete Serisi ile her öğünü bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon modasının sofralara da yansıdığı 2013 yılında, Papia Decor Peçeteler ile modaya uygun farklı masa temaları olacak. Altın Kalp ve Romantik Kırmızı desenleri Sevgililer Günü için özenerek hazırlayacağınız sofranızın baş tacı olurken, Gül Bahçesi pazar kahvaltınızın neşesine renkleri ile neşe katacak.

Kristal taşlar ve gümüş detaylı yemek takımınızla kuracağınız sofranızda Ottoman ya da Küpe çiçeği desenli Papia Decor Peçete ile dikkat çekici bir görünüm elde edebileceksiniz.

Sofraların vazgeçilmezi kokulu mumlar ve dore renklerde yemek takımlarıyla dekore edeceğiniz sofranızda Leopar ile istediğiniz cazibeyi, feminenliği yakalarken, Dantel ve English Style desenli Papia Decor Peçete ile masanızda zarif bir bahar havası estirebilir, country dekor tarzının dinlendirici ruhunu masalarınıza taşıyabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display