Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Arzum Aquawelle ile tozu suya hapsedin
  • Bizi takip edin !

Arzum Aquawelle ile tozu suya hapsedin 

AQUAWELLE

Arzum, yeni su filtreli elektrikli süpürgesi Aquawelle ile dört dörtlük temizlik sunuyor.  Yüksek emiş gücü sayesinde en küçük toz zerrelerini bile suya hapseden Aquawelle, bebekli aileler ve evcil hayvan sahipleri başta olmak üzere gerçek temizlik isteyen herkesin tercihi olacak.

Arzum Aquawelle Çift Aşamalı Su Filtrasyonu Teknolojisi ile ilk aşamada büyük parça ve kirleri ayrıştırırken, ikinci aşamada en küçük toz zerreciklerini havadan anında kapıyor. Arzum Aquawelle tozu direkt suya hapseden teknolojisi ile dışarıya toz kaçmasını engelliyor, kötü kokuların oluşmasını önleyerek tertemiz bir ortam sunuyor. Turbo fırçası ile alerjiye sebep olabilecek kedi, köpek tüyü ve temizlenmesi zor yüzeylerde biriken iplik, saç  ve benzeri maddelerin kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor.

Arzum Aquawelle, farklı yüzeyler için geliştirilmiş aparatları ile koltuk köşeleri, radyatör aralıkları, duvar köşeleri gibi ulaşılması zor bölgelerin temizliğinde kullanım kolaylığı sağlıyor. 360 derece dönebilen hortumu ve ergonomik tutma sapı ile süpürme esnasında eğilmeden dolayı bel ve sırt ağrılarının oluşmasına engel oluyor. Arzum Aquawelle elektrikli süpürge, turuncu renk seçeneği ile 499 TL olarak satışa sunuluyor.

AQUAWELLE_2CC

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display