Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Barbeküde üstün performans Weber’den
  • Bizi takip edin !

Barbeküde üstün performans Weber’den 

Weber_Studio_Tischszene_0097

Weber-Stephen, Spirit E-320 modeli ile barbekü keyfine profesyonellik katıyor. Spirit E-320 gazlı barbekü ile dakikalar içinde ızgaranızı mükemmel sıcaklığa ulaştırabilir, yan pişiricileri sayesinde ızgarada etlerinizi pişirirken, yanında lezzetli soslar hazırlayabilirsiniz.

Gelecek Neslin Yetenekli Izgarası
Weber Spirit E-320 Premium, barbekü severlerin her ihtiyacına cevap verir nitelikte. Çekici tasarımı, kumanda elemanlarının yapısı ve yan tezgahı ile barbekü yapmanın zahmetini ortadan kaldırıyor. Porselen-emaye aroma rayları, porselen-emaye kaplama dökme demir ızgarası ve elektronik ateşleme özelliği ile tüm alana eşit ısı dağılımı yapan ürün, yiyeceklerin pişirme süresini de azaltıyor. Kapağa entegre termometresi ile ideal sıcaklığa kolayca ulaşıyor, böylece etiniz için mükemmel pişirme seviyesini yakalayabiliyorsunuz. Gazlı olması sebebiyle balkon ve teraslarda kullanıma da olanak sağlayan Spirit E-320 barbeküler, lezzetli partiler vermenize yardımcı oluyor. Spirit E-320 barbekü 25 yıla kadar garantisiyle ailenizin bir parçası oluyor.

Weber Spirit E-320 Premium Gazlı Barbekünün tavsiye edilen satış fiyatı 2 bin 459 TL’dir.

Weber Hakkında: 1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber, kömürlü, gazlı ve elektronik barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir. Fiyat aralığı, 199 TL ile 7.999 TL arasında değişen barbekülere 5 ile 25 yıl arasında garanti ayrıcalığı sunan Weber, uzman ar-ge ekibi ile çalışmalarını sürdürerek, her geçen gün ürün gamını kullanıcı dostu ürünler ile genişletmektedir.

46710304G13

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display