Tüketici Dostu Dergisi|Salı, Aralık 11, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Bebek & Çocuk » Bebeğinizle sağlıklı bir başlangıç için PHILIPS AVENT ELEKTRİKLİ – BUHARLI STERİLİZATÖR
  • Bizi takip edin !

Bebeğinizle sağlıklı bir başlangıç için PHILIPS AVENT ELEKTRİKLİ – BUHARLI STERİLİZATÖR 

1317814933_SCF286-02_Buharli_sterilizator4u1arada

Tüm dünyada, ebeveynler tarafından en fazla önerilen ve beğenilen “Philips AVENT”, annelerin bebeklerini zararlı bakterilerden tamamen koruduklarından emin olmalarını sağlayan yeni “3’ü bir arada ve 4’ü bir arada Elektrikli-Buharlı Sterilizatörlerini” piyasaya sundu. Ayarlanabilir boyuta sahip Philips AVENT Elektrikli-Buharlı Sterilizatörler, kullanım alanında olabildiğince az yer kaplıyor.

Tüm biberon boyutlarına uygun kullanışlı bir tasarıma sahip olan Elektrikli-Buharlı Sterilizatörler, kullanım kolaylığı açısından da son derece avantajlı. Sterilizatör setlerinden 3’ü bir arada olan versiyon; emzikler için küçük, göğüs pompaları, mama tabakları ve çatal bıçak setleri için orta ve biberonları sterilize etmek için geniş boyutlu seçeneklerle sunuluyor.

Kusursuz bir ön temizleme işlemine uygun olarak tasarlanan Philips AVENT 4’ü bir arada Elektrikli-Buharlı Sterilizatör ise küçük malzemelerin bir arada tutulmasını ve bulaşık makinesinden kolaylıkla sterilizatöre aktarılmasını sağlayan dahili bulaşık makinesi sepeti ile birlikte sunuluyor. Ayrıca gelişmiş ekranı, annelerin sterilizasyon işlemi boyunca bilgi almalarını sağlıyor ve malzemelerin cihazdan çıkarılması gereken zamanı bildiriyor. Benzersiz ayarlanabilir boyuta sahip Philips AVENT 4’ü 1 arada Elektrikli Buharlı Sterilizatör, emziklerin, göğüs pompalarının, mama tabaklarının, çatalların ve bıçakların ve biberonların kolayca sterilize edilmesini sağlıyor.

Bebeklerin bağışıklık sistemlerinin sağlıklı olarak gelişmesinin, bir yıllık bir süreci kapsadığını gösteren özel bir araştırmaya göre tasarlanan Philips AVENT Elektrikli-Buharlı Sterilizatörler, annelerin bebeklerini kimyasal madde içermeyen bir buharlı sterilizasyon yöntemi kullanarak koruduklarından emin olmalarını sağlıyor.

Yeni Philips AVENT Sterilizatörler, güvenli ve etkili bir sterilizasyon sağlamak için, hastanelerde kullanılan ve zararlı bakterilerin yüzde 99,9’unu yok eden; hızlı, kolay ve etkili bir buharlı sterilizasyon yönteminden yararlanıyor. Yalnızca 6 dakikada sterilize edilen biberonlar ve aksesuarlar, cihazın kapağı açılmadığı sürece 24 saat boyunca steril kalıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display