Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Braun CoolTec sayesinde yeni yılda tahrişi dondurun!
  • Bizi takip edin !

Braun CoolTec sayesinde yeni yılda tahrişi dondurun! 

Braun CoolTec _2

Yeni yıla sayılı günler kalmışken hayatımızın en özel kişileri için de hediye arayışları başladı. Erkekler için özel bir hediye seçmek zorlayıcı olsa da, kuşkusuz en ideal seçenek kişisel bakım ürünleri… Siz de babanız, kardeşiniz, eşiniz veya erkek arkadaşınız için yılbaşı hediyesi arayışındaysanız onları Braun CoolTec ile tanıştırabilirsiniz.

Dünyanın ilk tıraştan kaynaklanan tahrişi dondurma gücüne sahip tıraş makinesi Braun CoolTec, erkeklere tahrişi en aza indirgeyen, pürüzsüz bir tıraş keyfi sunuyor. Özellikle hassas ciltli erkeklere özel olarak tasarlanan Braun CoolTec, yanma, kızarıklık, ciltte gerilme gibi tıraştan kaynaklanan tahriş hissinde anında azalma sağlıyor. Elektrikli tıraş makinelerinin çoğunda ısı cildi rahatsız edici biçimde artarken Braun CoolTec, kullanıldıkça soğuyan tek tıraş makinesi olma özelliğine sahip. Braun CoolTec’te bulunan, tıraş başlığına entegre edilmiş alüminyum soğutucu çubuk, cilde temas ederek tıraş olurken cildinizden ısıyı sürekli olarak uzaklaştırıyor ve böylece; yanma, kaşınma, kızarıklık ve ciltteki gerilme de dahil olmak üzere tüm tıraş sonrası cilt tahrişi hissi tarihe karışıyor.

Braun CoolTec’in 3 aşamalı tıraş sistemi, yüz hatlarına otomatik olarak uyum sağlıyor ve her geçişte kısa ve uzun kılları aynı anda tıraş ediyor. Farklı yönlerde uzayan kılları yakalayıp kesmek üzere özel olarak tasarlanmış SensoBlade teknolojisi erkeklere pürüzsüz bir tıraş sunuyor. Bir saat içinde tamamen şarj olan ve 45 dakikaya kadar kablosuz tıraş deneyimi sunan. Braun CoolTec ile tüm erkekler tahrişsiz tıraşın keyfini çıkarıyor. Siz de sevdiğiniz erkeğin yeni yılda pürüzsüz ve tahrişsiz bir tıraş keyfi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Braun CoolTec CT5CC’in tavsiye edilen satış fiyatı 489 TL

Braun CoolTec CT4S’in tavsiye edilen satış fiyatı 399 TL

Braun CoolTec CT2CC’nin tavsiye edilen satış fiyatı 419 TL

Braun CoolTec CT2S’in tavsiye edilen satış fiyatı 349 TL

Braun_CoolTec_1

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display