Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Braun Satin Hair 7 ile sağlıklı şekillendirmenin keyfini yaşayın
  • Bizi takip edin !

Braun Satin Hair 7 ile sağlıklı şekillendirmenin keyfini yaşayın 

DAS STUDIO Torsten Hegner GmbH - PDF_X3_Certiefied_DS

IONTEC teknolojisine sahip Braun’un Satin Hair 7 Saç Düzleştiricisi ve Bukle Maşası, saçlarınızın  sağlıklı görünümünü korurken, şekillendirmede mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. İstediğiniz stili, saçınız yıpranmadan elde edebilmenin keyfini yaşamanız için tasarlanan Braun’un Satin Hair 7 Serisi, saçlarınıza uygun ısıda şekil verirken yaydığı iyonlar sayesinde ısı kullanımı sırasında kaybolan saç nemini, havadaki nem zerreciklerini kullanarak saça geri hapsediyor. Saçların kurumasını engelleyerek çok daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayan Braun’un Satin Hair 7  Serisi, farklı saç modellerini uygulamayı sevenler için ideal…

Braun Satin Hair 7 serisi ile sağlıklı ve parlak saçlar

Braun Satin Hair 7, eşsiz IONTEC teknolojisi sayesinde saçlarınızı şekillendirirken saç telleri arasındaki çekimi azaltarak saçlarınızın elektriklenmesini engelliyor. Braun Satin Hair 7 Serisi, saçlarınızın şekillendirme işlemi sırasında saç kırılmalarını en aza indirerek daha yatışmış ve akıcı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Diğer plakalara oranla üç kat daha yumuşak kayma sağlayan seramik plakalara sahip oynar plakaları, saçın hasar görmesini önlemek için basıncı eşit olarak dağıtıyor.

Saçlarınıza uygun sıcaklık ayarı

Braun Satin Hair 7’yi kullanırken saçlarınıza uygun sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Böylece saçlarınıza fazla ısı vermeyerek kurumasını ve yıpranmasını engellersiniz. Saçlarınızın sağlığı için şekillendirmede kullanılabilecek en yüksek sıcaklık 200 derecedir. Braun Satin Hair 7, bu ısı ayarı arasında çalışır, böylece saçlarınızın sağlığını derinlemesine korur.

Braun’un saç tasarımcısı Sascha Breuer, saça zarar vermeden şekillendirmek için Braun Satin Hair 7’yi öneriyor ve şöyle devam ediyor:

“Saçınız ıslakken asla taramayın. Saç kurutma makinesiyle aşırı kurutmayın. Saçınızı aşırı kurutmanız nemini kaybetmesine ve donuk görünmesine yol açar. En önemlisi saç düzleştiricisi kullanırken küçük tutamlar üzerinde çalışın, bir tutamı asla iki kere işlemden geçirmeyin. Ayrıca rahatça hareket imkanı sunduğu için özellikle saf seramik plakaları olan saç düzleştiricilerini kullanmanızı öneririm”.

 

Braun Satin Hair 7 Saç Düzleştiricisi’nin tavsiye edilen satış fiyatı: 189 TL.

Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası’nın tavsiye edilen satış fiyatı:  149 TL. 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display