Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Braun SensoCare ile saçlarda kış dalgaları
  • Bizi takip edin !

Braun SensoCare ile saçlarda kış dalgaları 

Braun_Senso_Care4_229_TL

Mevsim ne olursa olsun kadınlar saçlarına özen göstermekten vazgeçmiyorlar. Yaz aylarında ahenkle dans eden saçlar; mevsim kış olunca kapüşonların, berelerin, şemsiyelerin altına gizlense de bakımlı saçlar her zaman kadınların en önemli aksesuarı. Kış aylarında  Braun SensoCare ile saçlarınızda yaratacağınız seksi ve ikonik dalgalarla göz kamaştırabilirsiniz.

Her saç telinin nem miktarı farklı olduğu için saçınızın kökü ile ucu, farklı sıcaklık seviyesine ihtiyaç duyabilir. Düzleştirme, mükemmel bukleler ve dalgalar için geliştirilen Braun SensoCare, hassas sensörleri sayesinde saçınızı hissederek her saç telinin nem miktarını ölçüyor. Saçınızı saniyede 20 kere algılayan Braun SensoCare,  en iyi derecede ısı kontrolünü sağlamak için plaka ısısını sürekli olarak saçınıza göre ayarlayarak üstün koruma sağlıyor.

Tüm saç tipleriyle uyumlu olan Braun SensoCare saç şekillendiricisine, saçınızın özelliklerini girerek kendinize özel bir profil kaydedebilir, 3 farklı profil oluşturabilir, arkadaşlarınız ya da aileniz ile paylaşabilirsiniz.  Braun SensoCare ayrıca geleneksel plakalara göre saçın zarar görmesini engellemek için 3 kat daha fazla kayganlık sağlayan oynar Nanoglide seramik plakalara sahip.. Aktif kıvırma kenarları ve soğuk tutma başlığı ise buklelerin ve dalgaların mükemmel ve kontrollü bir şekil elde edilmesini sağlıyor.

Braun SensoCare ile yapılabilecek seksi ve ikonik dalgalar:

Ünlülerin saç stilisti Sascha Breuer, “Kıvırcık, dalgalı ya da düz…Braun SensoCare’in kökten uca ısı seviyesi ayarı ve en üst seviyede ısı kontrolü sayesinde saçınızın sağlığından endişe etmeden istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz” diyor ve kış aylarına özel iki farklı dalgalı saç modeli sunuyor.

Seksi Dalgalar

Muhteşem dalgalı saçlarla tüm gözleri üstünüzde toplayabilirsiniz. SensoCare şekillendirici yüksek düzeyde ısı korumasına sahip olup, saçınıza sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlar. Braun SensoCare ile bu görünümü yakalamak oldukça kolay:

1.Braun SensoCare düzleştirici ile saçınızı düzleştirin.

 2.Bir tutam saçınızı parmağınıza dolayın ve tutamı bırakmadan parmağınızı saçınızın arasından çekin.

 3.Daha sonra tutamı şekillendirici ile 2-3 saniye tutarak ısıtın, ısıttığınız tutamı bir toka ile tutturun.

4.Tüm saçınıza aynı işlemi uygulayıp tutamları açtığınızda harika dalgalarla karşılaşacaksınız.

İkonik Dalgalar

Dün kadar vintage ve yarın kadar modern. Uzun ömürlü, hayat dolu dalgalar için SensoCare kullanın.

1.Saçınızın sol kısmından ince bir parça ayırın. Bu bölümdeki saçı alın ensenizde bir atkuyruğu yapın.

2.SensoCare ile saçınızı tutup 90 derece çevirip kıvrım oluşana kadar bekleyin.

3. Şekillendiriciyi serbest bırakın ve ilk kıvrımın altında tutun. Saçı ters yönde kıvırın ve bir “S” şekli yaratın. Saçınızın tamamında “S” şeklini uygulayarak devam edin.

4.Her bir tutamdan sonra, saç tokaları ile saçı sabitleyin, böylece kıvrımlı şekiller daha uzun süre korunacaktır. Tokaları çıkardıktan sonra saçınızı saç spreyi sıkarak sabitleyin.

Braun SensoCare’in tavsiye edilen satış fiyatı:  229 TL

Resim 2 / 7

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display