Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Braun TS785TP ütü ile “ama”lara “hayır”lara son!
  • Bizi takip edin !

Braun TS785TP ütü ile “ama”lara “hayır”lara son! 

BraunTS785STP_Utu

Braun, geliştirdiği yeni ürünü “TS785STP” modeli ile ütü yapmayı keyfe dönüştürüyor. Braun TexStyle 7 serisindeki ütüler, mükemmeli arayanların ilk ve tek tercihi olurken, çizilemeye karşı müthiş dirençli, patentli safir tabanlı ütüleri ile garantilenmiş pürüzsüz kayganlık sağlamaya devam ediyor. 170 gramlık, şok buhar gücü sayesinde inatçı kırışıkların kolayca üstesinden gelen Braun TS785STP Ütü, safir tabanı sayesinde paslanmaz çeliğe göre dört kat daha dayanıklı. Braun TexStyle 7 serisinin en üst modeli olan TS785STP Ütünün, ek tekstil tabanlarının ütüye monte edilmesi ile derece ayarı yapmaya gerek kalmadan, en hassas kumaşlarda bile yapışma, parlama ve esneme olmadan ütü yapmak mümkün oluyor.

Braun’un TexStyle 7 serisinde sunduğu TS785STP Ütü birbirinden üstün özelliklere sahip. Ergonomik açık el tutuşu bulunan Braun TS785STP Ütü’ler, kullanıcısına kolay kullanım imkânı sunuyor. Braun TS785STP’nin değişken buhar sistemi, 2 bin 400 vatlık kuvvetli buhar üfleme derecesi ve ucundaki ekstra buhar üfleme butonu ile en zor kırışıklıklar bile kolayca açılıyor. Burun kısımlarında bulunan eşsiz tasarım ile yoğun buhar püskürtmesi sağlayan Braun TS785STP Ütü, ulaşılması istenen en zor bölgelere bile direk uygulama yapıyor.

Emniyetli, Otomatik Kapanma Özelliği

Braun TS785STP Ütü’ler, yüksek kalite standartlarını karşılamak için farklı güvenilirlik testlerinden geçiriliyor. Açık kalma endişesine son veren ütü; dikey konumda 8 dakika, yatay konumda ise 30 saniye içerisinde tamamen otomatik olarak kapanıyor. Bu özelliği sayesinde enerji tasarrufu da sağlayan ürün, 2 bin 400 vatlık gücüyle dikkat çekiyor.

Braun TS785STP Ütü kireci ve damlamayı önleyen özel sistemi, yüksek buhar gücü, rahat kullanımı, otomatik kapanma özelliklerinin yanı sıra rakiplerinden farklı, çizilmeye karşı müthiş dirençli safir tabanı ile pürüzsüz kayganlığı, ısı ayarı yapmaya gerek bırakmayan ek tekstil tabanları, özel burun buhar ucu gibi Braun markasına has özellikleri ile ütüde devrim yaratıyor.

Braun TS785STP Ütü’nün Özellikleri:

2 bin 400 Vat güç

Çizilmeye karşı dayanıklı safir taban

Derece ayarlama ve ütü bezi gerektirmeyen, parlamayı önleyen iki adet ek tekstil taban

Otomatik kapanma özelliği-dikey konumda 8 dk/yatay konumda 30 sn sonra güvenlik ve enerji tasarufu için otomatik kapanma

Şok buhar sistemi (170 gr/dk) yatay ve dikey kullanım

Değişken buhar sistemi (0-50 gr/dk)

Kireç önleyici sistem

Damlamayı önleyici sistem

Ergonomik açık el tutuşu

Gri renk

Braun TS785STP Ütü’nün tavsiye edilen satış fiyatı 369 TL’dir.

Braun_TS785STP_Utu_369TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display