Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » De’longhi Pinguino taşınabilir klima ile bu yaz serinliği yanınızda taşıyın
  • Bizi takip edin !

De’longhi Pinguino taşınabilir klima ile bu yaz serinliği yanınızda taşıyın 

De'Longhi PAC N90.B Klima İmaj Görseli

 De’Longhi, yazın bunaltıcı sıcaklarına pratik bir çözüm getiriyor. De’Longhi Pinguino PAC N90.B, sabit klimaların tek bir odayı serinletme özelliğinin aksine, taşınabilir özelliği ile evlerinizde ya da işyerlerinizde istediğiniz ortamda serinleme imkanı sunuyor.

De’Longhi Pinguino PAC N90.B klimalar, teknoloji ve tasarrufu bir arada sunan A sınıfı enerjiye sahiptir. Soğutucu gaz sistemiyle çalışan klimalar doğal, zararsız ve ozon tabakasına dost olup, ekolojik dengeye uyum sağlıyor. Kesintisiz çalışma özelliği, turbo güç ayarı ve 9.045 BTU/saat soğutma kapasitesi ile sıcak yaz günlerinde kolayca ve uzun süre serinleyebilmeye rahatlıkla olanak sağlıyor. Ayrıca su tankı içerisinde su kalmaması halinde ortamdaki hava ile çalışmayı sürdürerek serinliğin devamlılığını sağlıyor. Bir kere çalıştırıldığında sürekli olarak nemi çeker ve led kontrol paneli sayesinde kolay kullanım sağlar.

Yaz aylarında bizi bunaltan şey sıcak havadan çok nemdir aslında. Eğer yaşadığınız alandaki nem miktarı ideal seviyede değilse hem yaşam alanınıza hem de sağlığınıza zarar verir. İşte bu durumda, teknolojide lider marka De’Longhi’nin ürettiği, DD30P nem cihazı yardımınıza koşuyor. Eğer sizin de De’Longhi DD30P nem cihazınız varsa, sağlığınız emin ellerde demektir. Ayrıca hem yaz hem kıs aylarında da Bodrum, çamaşır kurutma odaları, banyo gibi sürekli nemli olan mekanlar içinde idealdir.

De’Longhi sağlığınızı koruyacak, yaşam alanınızın kalitesini yükseltmeye yardımcı ve çok daha rahat nefes almanızı sağlayacak yepyeni DD30P nem cihazını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yenilikçi ve teknolojik tasarımı ile şık detaylara sahip De’Longhi DD30P nem cihazı ile odada arzu ettiğiniz nemlilik oranını ayarlayabilirken, aynı zamanda ortamdaki nem ve sıcaklık değerlerini de görebilirsiniz.

www.delonghi.com.tr

De’Longhi ürünlerine; Bimeks, Media Markt, Saturn, Teknosa, Carrefour, Migros, Kipa, Tansas, Metro, Praktiker, Bauhaus, Darty ve Electro world’un tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

De’Longhi Pinguino PAC N90.B için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1,499 TL, DD30P nem alıcı için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.149,9TL’dir.

De'Longhi PAC_N90.B Klima Dekupe_1,499 TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display