Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » De’longhi VVX1880 ve VVX1885 dualvap ütü ile hızlı ve kolay ütü yapın
  • Bizi takip edin !

De’longhi VVX1880 ve VVX1885 dualvap ütü ile hızlı ve kolay ütü yapın 

De'Longhi VVX1880 DualVap Ütü Görseli

İtalyan markası De’Longhi tarafından son teknolojiyle üretilen VVX 1880-DualVap sürekli dolum buhar kazanlı ütü, pratik ve kolay kullanımıyla ütü yapmayı sevdiriyor.

De’Longhi VVX1880 ve VVX1885 ütü, dualvap seçeneği ve dual taban özelliği ile tüm tabandan veya sadece uç bölümünden buhar çıkışı sağlayarak ütü yapmayı kolaylaştırıyor. Tank temizleme tuşu ve yenilenebilen filtresi ile kireç birikimini büyük oranda azaltırken, Eco-Zone özelliği ile yüzde 35’e kadar enerji tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Benzersiz çift etkili buhar sistemi ile mükemmel ütüleme

Ünlü İtalyan tarzını ve farklı tasarımlarını tüm ürünlerine yansıtan De’Longhi, ergonomik tuş tasarımı ile VVX 1880 DualVap ütüyü hem sağ elinizle hem de sol elinizle güvenle ve rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor. De’Longhi VVX1880-DualVap, uç kısmı çok güçlü benzersiz buhar sistemi ile kırışıklıkları kolayca açarken, Thermolon patentli tabanına tam yayılan taban buhar sistemi devreye girerek ütünün kolayca kaymasını sağlıyor. Geliştirilmiş kilitleme sistemi, taşıma sırasında ekstra güvenlik sağlarken, ütünüzün sabit duruşunu destekleyerek hareket etmesini önlüyor.

Askıdaki ceketinizi ve duvardaki perdenizi kolaylıkla ütüleyebilme özelliği

De’Longhi VVX 1880 DualVap ile ütü masasında ütü yapmanın yanı sıra, askıdaki ceketinizi ve asılı perdelerinizi de rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. 2 dakikada buhar hazırlama özelliğiyle kısa sürede çamaşırlarınızı ütüleyebilir, 5 barlık tank basıncı ile ütülemede profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca kesintisiz kullanım için tasarlanmış sürekli dolum özelliğiyle de ütü yapmaya ara vermeden devam edebilirsiniz.

De’Longhi ürünlerine; Hepsiburada.com, Evkur, Boyner, YKM ve Darty’nin tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

De’Longhi VVX 1880 DualVap ütü için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 899,9 TL’dir.

 De'Longhi VVX1880DualVap Ütü_Dekupe- 899TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display