Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » De’longhi’den babalara layık kahve makinesi
  • Bizi takip edin !

De’longhi’den babalara layık kahve makinesi 

De'Longhi Kahve Makinesi -ICM40T-179TL

Bu yıl babalar gününde, en kıymetlinize, kahve makineleri alanında dünyada bir numara olan De’Longhi’den ICM 40T kahve makinesi almaya ne derseniz? Eşsiz teknolojisi ve zarif tasarımlarıyla kahve severlerin favorisi olan De’Longhi ICM 40T kahve makinesi babalar için en güzel hediye.

Her yıl babalar günü yaklaştığında “ Bu yıl babama ne alsam?” sorusuna yanıt arayanların, bu yıl hiç düşünmesine gerek yok. Çünkü babalara layık De’Longhi ICM 40T kahve makinesi bu anlamlı gün için en güzel hediye.

ICM 40T kahve makinesi üstün teknoloji ile leziz filtre kahveler yaparken zarif dış görüntüsüyle mutfaklara asalet katıyor. Pratik kullanımı ve ufak ebadıyla çok yer kaplamadan mutfağınızda leziz kahveler içmenize olanak sağlıyor. ICM 40T kahve makinesi, 12 fincan kahve kapasitesi, dijital kontrol paneli, kahve tazeliği göstergesi, yıkanabilir haznesi ve kaymayı önleyen plastik ayakları ile tek kelimeyle yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Elektronik zaman ayarı ile sabah kahveniz otomatik olarak hazır!

Sabah kahvemi içmeden evden çıkmam ama vaktim kısıtlı diyenler! De’Longhi ICM 40T kahve makinesinin elektronik zaman ayarını geceden kurup, otomatik çalışma özelliği ile sabah olduğunda, lezzetli kahvelerini tazeliğini yitirmeden, keyifle yudumlayabilirler.

Patentli “çekmece dolu” özelliği ile hem suyu hem kahveyi, makineyi yerinden oynatmadan kolaylıkla doldurma imkanı sunuyor. Kahve, bardaklara konduktan sonra hemen soğumaması için fincanları ısıtmaya yarayan üst bölge, tiryakilere keyifli anlar yaşatıyor.

www.delonghi.com.tr

 

De’Longhi ICM 40T için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 179 TL’dir.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display