Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » GoldMaster Blender ile meyvelerin suyunu çıkarın
  • Bizi takip edin !

GoldMaster Blender ile meyvelerin suyunu çıkarın 

YEŞİL BLENDER IMAJ

Kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunan GoldMaster, sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek meyve kokteylleri hazırlamanız için şık ve kaliteli blenderlar tasarladı.

Sıcaklara karşı en iyi serinleme yöntemlerinden biri de soğuk bir meyve suyu içmektir… Hem serinlik veren hem de sağlıklı olan meyve kokteyllerini evinizde de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Misafirlerinize de ikram edebileceğiniz sağlıklı meyve kokteylleri hazırlamak, Goldmaster’ın modern tasarımlı blenderlerı ile çok daha kolay ve pratik…

Yeşil ve kahverengi alternatifli blenderlar, son teknolojiye uygun olarak tasarlanıyor. 600 W güçlü buz kırma işlemini rahatlıkla yapabilen motora ve 1,5 litre kapasiteli sağlıklı cam hazne ve çalışma esnasında gıda eklemesi yapılabilen besleme ünitesine sahip olan blenderlar, buz kırma işlemi için özel konumlandırılmış çalıştırma düğmesi ile dikkat çekiyor.

Kapladığı alan bakımından mutfak tezgahları için ideal olan ve anlaşılabilir fonkisyonları ile kadınların hayatını kolaylaştıran GoldMaster blender, 12 kademe hız seçeneği ile yüksek devre ulaşabilme, paslanmaz yüksek kaliteli çelik bıçaklar, kaymayı engelleyen rubber ayaklar ve özel kablo sarma bölümü özelliklerine sahip bulunuyor.

Pulse fonksiyonu ile anlık çalışma özelliği ve çalışma emniyetini en üst seviyede sağlayan emniyet kilidi ve göstergesi ile son derece güvenli çalışan blender, bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabiliyor.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display