Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » GoldMaster şarjlı el süpürgesi ile evcil hayvan tüyü temizlemek kolaylaşıyor
  • Bizi takip edin !

GoldMaster şarjlı el süpürgesi ile evcil hayvan tüyü temizlemek kolaylaşıyor 

GoldMaster Imaj Gorsel

Etrafa dökülen ve temizlenmesi güç olan kedi-köpek tüyleri, hayvan sahiplerinin en büyük problemlerinin başında geliyor. Minik dostların yaşadığı ortamları her gün süpürmek zorunda kalmak ve elbiselerin üzerinden tüyleri toplamaya uğraşmak fazlaca emek ve zaman istiyor.  Kedi ve köpeklerin koltuk ve halılar üzerine bıraktıkları tüylerin temizlenmesi çoğu zaman imkansız hale dönüşüyor.

Hayatı kolaylaştıran tasarımlarla dikkat çeken GoldMaster, yeni şarjlı el süpürgesi ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kırmızı ve şampanya renklerindeki süpürgelerin en büyük özelliği fırçası ayrılabilen turbo başlığa sahip olması… Böylece tüyler ya da saç kıllarını temizlemek kabus olmaktan çıkıyor.

Minik dostların dökülen tüylerini temizlemek için kullanılan ilginç yöntemleri tarihe gömen GoldMaster şarjlı el süpürgesi, 15 dakika kesintisiz ve yüksek performansta çalışıyor. Yüksek vakumlama gücü sayesinde koltuk ve halıdaki tüylere savaş açan şarjlı el süpürgesi; yarı şeffaf toz toplama haznesi ile yıkanabilir filtre haznesine sahip.

Minik dostlarımızın tüylerinin yanı sıra gözle görülmeyen tozlarda da üstün performans gösteren şarjlı el süpürgelerinde; 0.5 litre toz haznesi, ergonomik tutma sapı, dik pozisyon için özel şarj iletim standı yer alıyor.

Düşük enerji sarfiyatlı enerji iletim göstergesi olan şarjlı el süpürge, sıvı vakumlama aparatı sayesinde ıslak yüzeyleri pratik temizleyebilme, ince uçlu toz toplama aparatı sayesinde ise ulaşılması güç ve hassas yüzeyleri rahat ve kolay temizleyebilme imkanı sunuyor.

GoldMaster GVC-7507R şarjlı el süpürgesi tüm seçkin mağazalarda 199 TL’den satışa sunuluyor.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display