Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Homend Jetsteam Buhar Kazanlı Ütü ile hayat daha kolay!
  • Bizi takip edin !

Homend Jetsteam Buhar Kazanlı Ütü ile hayat daha kolay! 

NSP

Homend, “ütü yapmak benim için bir işkence” diyenlerin imdadına yetişiyor. En zor ev işini bile zevkli hale getiriyor. LCD ekranlı dijital göstergeli Jetsteam1112 Buhar Kazanlı Ütü, 2 dakikada en zor kırışıklıkların dahi üstesinden kolayca geliyor.

TUV Rheinland A sınıfı özellikleri taşıyan akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleri de dahil olmak üzere geniş ürün portföyü ile hizmet veren Homend, “Serving Life” sloganı ile 2010 yılından bu yana tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyor. Markanın Şubat ayında satışa sunduğu ürünler arasında bulunan Jetsteam1112 Buhar Kazanlı Ütü, Steam Generator sistemi ile sadece 2 dakikada 4 bar gücünde yoğun ve sürekli basınçlı buhar üreterek kırışıklıkları kolayca açıyor ve en zor ev işini bile zevkli bir hale getiriyor.

Jetsteam ile ütünüzün suyu bittiğinde ara vermeniz gerekmiyor. Buhar kazanlı ütünüzün çıkabilir su haznesine istenildiği zaman su konulabiliyor. 2400 Watt gücünde paslanmaz çelik kazana sahip yüksek performanslı Homend Buhar Kazanlı Ütü; buhar ayarı yapmanızı ve su seviyesini ölçmenizi sağlayan LCD ekranı, maksimum kayganlığa sahip parlak Pearl Ceramic taban teknolojisi, fazladan eklenen su haznesi sayesinde kazandığı su püskürtme özelliği, buhar kablosunu taşıyan metal çubuğu ve dikey ütüleme özelliği ile ütü yapmayı sevdiremese bile sizi kendisine hayran bırakıyor.

Müşteri memnuniyetini esas alan Homend, kullanıcılarına 444 32 45 numaralı destek hattından ve www.homend.com.tr adresindeki “online yardım” bölümünden 7/24 hizmet veriyor. Tüketicinin yaşayabileceği olası bir sorun karşısında marka, hiçbir ücret talep etmeden ürünü tüketicisinin adresinden teslim alıyor, 48 saat içinde sağlam ürünü geri götürmeyi taahhüt ediyor. Homend’in fark yaratan müşteri hizmetleri anlayışı sayesinde, herhangi bir Homend ürünü satın alan tüketicinin garanti belgesi, fiş ya da fatura saklama zorunluluğu da bulunmuyor.

Homend ürün ailesinde; TUV Rheinland A enerji sınıfı özellikleri gösteren sürekli buhar teknolojisine sahip Adventouch1108 ve 1109 Dokunmatik Ütüler ile Deepsilence1209 ve Greenpiece1208 Elektrikli Süpürgeler, akıllı ürün grubunda yer alan Royaltea1701 Konuşan Çay Makinesi, kendi kendine yemek yapabilen Magicook2501 Elektronik Aşcı ve S3 ürünleri yer almaktadır. Ayrıca yüzde 40 enerji tasarrufu sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek cam yüzeyli elektrikli ızgarası Grilliant1401, hem narenciye hem de katı meyve ve sebze sıkabilen Projuicer2702-2703 Katı Meyve ve Sebze Sıkacağı, çok amaçlı Functionall2802 Mutfak Robotu ve çift bıçaklı Robochop2103 Doğrayıcı da markanın kadınların hayatını kolaylaştırmak amacıyla ürettiği diğer yenilikçi ürünler arasında bulunmaktadır. Homend ürünlerine Esse, YKM, Boyner, KRC, Emsan, Media Markt, Media Saturn, Electro World, Teknosa, Darty, Evkur, Bimeks mağazaları ile www.hepsiburada.com ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 600’ü aşkın noktadan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display