Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Homend’den iki yenilik daha: Royaltea Paslanmaz Çelik Gövdeli Konuşan Çay Makinesi ve Waterprof Porselen Su Isıtıcı
  • Bizi takip edin !

Homend’den iki yenilik daha: Royaltea Paslanmaz Çelik Gövdeli Konuşan Çay Makinesi ve Waterprof Porselen Su Isıtıcı 

NSP

2010 yılında “Serving Life” sloganı ile müşterilerinin beklentilerine uygun ürün ve servis geliştirme hedefi doğrultusunda kurulan akıllı ve tasarruflu küçük ev aletleri markası Homend, portföyüne iki yeni ürün daha ekledi. Royaltea Paslanmaz Çelik Gövdeli Konuşan Çay Makinesi ve Waterprof Porselen Su Isıtıcı ürünleri ile Homend, küçük ev aletleri sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyor.

Homend 1611 ve 1612 Waterprof Porselen Su Isıtıcıları, 1800 Watt güç ile çalışıyor. Sağlığın ve şıklığın garantisi porselenin kullanıldığı Waterprof Porselen Su Isıtıcı, Homend’in ısıtıcı elemanlar konusunda beraber yol aldığı iş ortağı İngiliz Strix firması tarafından üretilen dayanıklı alt taban üniteleri ile fark yaratıyor. Waterprof, ikili güvenlik sistemi sayesinde, aşırı ısındığında ya da içinde su olmadığında çalışmıyor. Suyun kaynamasıyla birlikte, gereksiz elektrik tüketimine engel olmak için, Waterprof otomatik olarak kapanıyor.

Royaltea 1701 Konuşan Çay Makinesi’nin paslanmaz çelik gövdeli versiyonu olan Royaltea 1702 ise, Homend bünyesinde yürütülen AR-GE çalışmalarının sonucunda piyasaya sürülen son derece yenilikçi bir ürün. Royaltea 1702 Konuşan Çay Makinesi’nde çay, bitki çayı/kahve ve mama suyu hazırlamak için, her biri suyu farklı sıcaklık derecesine getiren üç farklı düğme bulunuyor. Suyun ısınmasını sağlamak için düğmelere bir kez kısa süreyle dokunulduğunda doğrudan seçilen dereceye, uzun süre basıldığında ise önce 100 dereceye sonra istenilen ısıya geliyor. Isıtılan su kullanıcının istediği sıcaklığa geldiğinde, Royaltea 1702 konuşarak haber veriyor. Bu sayede cihazın devamlı kontrol edilmesi gerekmiyor.

Royaltea 1702 paslanmaz çelik demliği, 1 litre çay kapasitesine sahip bulunuyor. %100 çelikten üretilen özel çay filtresi ile Homend Konuşan Çay Makinesi’nde yapılan içecekler istenilen kıvama ve renge rahatlıkla geliyor. Royaltea, ayrıca sıcak tutma sistemi sayesinde kullanım süresince suyun hep sıcak kalmasını sağlıyor.

Grilliant 1401 Elektrikli Izgara, Foodrunner 2003 Mikser, S3  Foodprocessor 2801 Mutfak Robotu, S3 Steamcooker 2401 Buharlı Pişirici ve Royaltea 1701 ve Royaltea 1702 Konuşan Çay Makinelerinin dışında elektrikli cezveden çevreci elektrikli süpürgeye, dijital ütü ve katı meyve-sebze sıkacağına kadar pek çok yenilikçi Homend küçük ev aletlerini www.hepsiburada.com, Esse mağazaları, YKM, Bimeks, Media Markt, Media Saturn, Electro World, Teknosa, KRC, Emsan, Darty ve Boyner mağazaları ile seçkin züccaciyeler olmak üzere 450’yi aşkın noktada bulabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display