Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » KÄRCHER K 3.200 ile teknelerde temizliği eğlenceye dönüştürün!
  • Bizi takip edin !

KÄRCHER K 3.200 ile teknelerde temizliği eğlenceye dönüştürün! 

Karcher Tekne Görseli 8

Kärcher K 3.200 basınçlı yıkama makinesini kompakt tasarımı sayesinde teknenizde kolayca muhafaza edebilir, farklı aksesuar seçenekleri ile her türlü temizlik probleminizi rahatça çözebilirsiniz. Herhangi bir kaynağa bağlı kalmadan sadece teknenizin temiz su deposundan çekim yaparak kullanabileceğiniz Kärcher K3.200 ile temizliği hem pratik hem de keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Araştırmalara göre bir bahçe hortumu (4 bar) saatte yaklaşık 3.500 litre su harcar. Bir basınçlı yıkama makinesi ise 150 bar basınç gücüyle saatte yaklaşık olarak sadece 500 litre su harcar. Böylelikle 1 saatte 3.000 litre, yani %80 su tasarrufu saglar. Daha etkin bir temizlik yapması yanında ekonomik ve çevreye duyarlı bir çözüm olarak da karşımıza çıkan Kärcher basınçlı yıkama makineleri, Alman teknolojisi ile kullanıcısına uzun yıllar kullanım garantisi de sunuyor.

Temizlik makineleri sektöründe dünya lideri Kärcher, ürünlerinin tamamını kendi üretim tesislerinde Kärcher üretim teknolojisi ile üretiyor ve kullanım alanı çeşitliliği, zaman, enerji, su tasarrufu sağlaması ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla öne çıkan basınçlı yıkama makinelerinde de dünya liderliğini koruyor. Karcher basınçlı yıkama makineleri 2011 yılında tüm dünyada 5 milyona yakın ev kullanıcısı tarafından tercih edildi.

Karcher K 3.200 Basınçlı Yıkama Makinesi için tavsiye edilen satış fiyatı; 499 TL’dir.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display