Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » KARCHER SC 3.100 ile hem evinizi temizleyin hem ütünüzü yapın
  • Bizi takip edin !

KARCHER SC 3.100 ile hem evinizi temizleyin hem ütünüzü yapın 

KARCHER SC 3.100 İmaj Gorseli

Doğal, etkili ve çevre dostu temizlik yöntemi buharlı temizlik, zararlı kimyasallara maruz kalmadan sağlıklı temizliğe olanak sağlıyor. Kärcher SC 3.100 buharlı temizlik makinesi de hem evinizin genel temizliğinde hem de ütüsü ile giysilerinizin bakımında kullanabileceğiniz vazgeçilmez bir yardımcı olarak öne çıkıyor. 

Ev temizliğinde hijyen sağlamak için kullandığımız kimyasallar, bir çok alanda bol su ile durulama imkanı olmadığından temizlenen yüzeyde kalıntılar bırakır. Yüzeyde kalan toz, kir ve kimyasal kalıntılarına solunum ve temas yoluyla maruz kalırız ki, bu da çocuklar başta olmak üzere alerji, astım gibi rahatsızlığı olan kişiler için tehlike arz eder. Temizlik alanında uzman Karcher’in buharlı temizlik makineleri, hiç bir kimyasal kullanmadan yüksek ısıya sahip buhar gücüyle zor kirleri rahatlıkla temizlemenizi sağlıyor. Üstelik, kimyasalların yol açtığı zararlı etkileri de ortadan kaldırarak hijyenik bir ortam sunuyor.

Ailesine hijyenik bir ortam yaratmayı amaçlayanların tercihi Karcher buharlı temizlik makinelerinden SC 3.100, temizlikteki başarısını ütü aparatı ile taçlandırıyor.  Ütü yapmayı keyife dönüştüren buharlı ütüsü ile Karcher SC 3.100 buharlı temizlik makinesi, akıllıca tasarlanmış aksesuar seçenekleri, kolay taşınabilirliği ve fonksiyonelliğiyle öne çıkıyor.

Kärcher SC 3.100 Buharlı Temizlik Makinesi ve ütüsü için tavsiye edilen perakende satış fiyatı; 729 TL’dir. Mediamarkt ve Satürn mağazaları ile seçkin beyaz eşya bayilerinden bu ürünleri temin etmek mümkün.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display