Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Kenwood JE880 katı meyve sıkacağı ile kışın sağlıklı kalın
  • Bizi takip edin !

Kenwood JE880 katı meyve sıkacağı ile kışın sağlıklı kalın 

Kenwood JE880 Katı Meyve Sıkacağı-Dekupe-599 TL (2)

Kenwood, müşteri memnuniyetini maksimum seviyelere taşıyor. Kenwood’un kullanıcılarına sunduğu JE880 model katı meyve sıkacağı ile hazırladığınız sağlıklı içecekler kışın soğuklarına karşı direncinizi korumanıza yardımcı oluyor.

Meyveyi Posasından Tamamen Ayıran Apex Teknolojisi

Kenwood katı meyve sıkacakları üstün apex teknolojisi ile suyu tamamen posasından ayırarak, içim sırasında ağıza herhangi bir kalıntının gelmesini engelliyor.

Büyüme çağındaki çocukların severek içeceği posasız meyve suları, yetişkinler için de ayrıca bir vitamin kaynağı. Her yaştan insanın rahatça kullanabileceği Kenwood katı meyve sıkacakları, pratik kullanımıyla zamandan tasarruf sağlarken, çeşitli foksiyonlarıyla da kolayca temizleniyor.

Paslanmaz çelikten üretilmiş, Kenwood JE880 katı meyve sıkacağının özel kapatma butonu ile yarı profesyonel kontrol mekanizması, posaları tek seferde hazneye gönderme özelliği ve etkili 2000W maksimum motor gücü ile meyveleri profesyonelce sıkma imkanı sağlıyor.

Kenwood JE880 katı meyve sıkacağı için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 499TL’dir. 

Kenwood ürünlerine; ; Bimeks, Carrefour, Darty, Electroworld, Esse, Evkur, Koçtaş, Media Markt, Metro, Saturn veTeknosa’nın tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kenwood_JE880_KatiMeyveSikacagi

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display