Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Kenwood Mutfak Şefi ile sonbaharın rengine uygun kekler
  • Bizi takip edin !

Kenwood Mutfak Şefi ile sonbaharın rengine uygun kekler 

Kenwod KM0020 Mutfak Şefi -1.499 TL

İngiliz stiliyle teknolojiyi bir araya getiren lider gıda hazırlama markası Kenwood’un kullanıcısına sunduğu KMM020 Mutfak Şefi birçok işlevi aynı anda görüp hayatı kolaylaştırıyor. Okul sonrası çocuklarını, iş dönüşü eşini ve misafirlerini lezzetli, sağlıklı yiyeceklerle karşılamak isteyenlerin tercihi KMM020, kısa sürede çok iş yaparak hamur işinin yanı sıra sağlıklı yiyecek ve içeceklerle beslenmeyi sevenlerin en büyük yardımcısı oluyor.

Kenwood KMM020  ile leziz kek hamurları yoğurabilir, yanına sıkacağınız taze meyve suları ile miniklere lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. İri et parçalarından kıyma elde edebilir, karıştırma aparatlarıyla birbirinden farklı yemekler ortaya çıkarabilirsiniz. Kenwood KMM020, birçok işlevi yerine getiren değişik aparatları ile yeni tatlar yaratmanıza yardımcı olurken her gün farklı bir ziyafet hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Kenwood KMM020, 6,7 litre kase büyüklüğü, bin 1500 vat çekim gücü ve değişken hız kontrolü ile pratik bir kullanım sağlarken, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları, ve sıçrama kalkanı ile rahat çalışma ortamı sunuyor. Tamamen metal gövdesi, kontrol bölümü ve paslanmaz çelik başlık kaldırma bölümü aparatlarıyla birlikte ürün, sağlam, güçlü ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlıyor; motor yapısı sayesinde yavaş, hızlı ve yüksek hızda bütün aparatları kullanılabiliyor.

www.kenwood.com.tr

Kenwood ürünlerine; Bimeks, Media Markt, Saturn, Teknosa, Carrefour, Migros, Kipa, Tansas, Metro, Praktiker, Bauhausve Electro World’un tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kenwood KMM020 için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.499 TL’dir.

Kenwood KMM020 Mutfak Şefi

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display